Na rynku smartwatchy panuje zastój, szczególnie kiedy przyjrzymy się propozycjom z systemem Wear OS. W ostatnim czasie na rynek trafiło kilka nowych smart-zegarków, ale niewiele z nich zasługuje na uwagę. Najprawdopodobniej zmieni się to już za kilka tygodni, kiedy na rynek trafi nowy procesor Snapdragona przeznaczony do inteligentnych czasomierzy. Na ten moment musimy jednak zadowalać się tym co jest już dostępne w sprzedaży. Wśród godnych zakupu urządzeń znajduje się smartwatch Mobvoi Ticwatch Pro, który jest wart każdej złotówki, szczególnie teraz.

Producent zdecydował się na szybkie flash-sale, który zakończy się już jutro o godzinie 10:00. Jeżeli więc rozmyślałeś nad zakupem modelu Ticwatch Pro, to obecnie jest ku temu świetna okazja.

Mobvoi obniżyło czasowo cenę modelu Ticwatch Pro o 15%.

Należność jaką trzeba uiścić to 212,94 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje około 915 złotych. Dotychczas nie było na ten model lepszej ceny, więc warto rozważyć ewentualny zakup. Wysyłka jest darmowa, za wyjątkiem Norwegii i Tajlandii. Warto też wspomnieć o rocznej gwarancji i 30-dniowym okresie zwrotu pieniędzy.

Promocja na Mobvoi Ticwatch Pro
Promocja na Mobvoi Ticwatch Pro

Smartwatch jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym (Shadow Black) i srebrnym (Liquid Metal Silver). O specyfikacji zegarka pisaliśmy już wcześniej, dlatego też warto zapoznać się z poprzednimi artykułami. Bez wątpienia na chwilę obecną jest to jeden z ciekawszych zegarów na platformie Wear OS, która została nieco zaniedbana przez Google.

Drzemie we mnie jednak duża nadzieja, że najbliższa premiera najnowszego procesora od Snapdragona całkowicie odmieni rynek smartwatchy, dodając im jeszcze więcej kolorytu. Wspomniany w artykule zegarek można kupić na stronie producenta, ale trzeba się spieszyć, bo liczba sztuk jest ograniczona.

Mobvoi Ticwatch PRo z obniżką kupicie w tym miejscu.

2 KOMENTARZE

  1. To już chyba lepiej za podobne pieniądze wziąć Huawei Watcha 2 CLASSIC i mieć ceramiczny bezel, który nie rysuje się tak, jak stalowy czy inny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj