Przyznam szczerze, że jeszcze takiego dziwactwa nie widziałem. Hulajnoga elektryczna to jedno, ale hulajnoga elektryczna, która w kilka sekund może być rowerem elektrycznym? Wiem, brzmi dziwnie i w tej drugiej formie wygląda po prostu kuriozalnie, ale taki wynalazek się pojawił i już niedługo trafi do sprzedaży. Nazywa się WWBETTER W-007A.

Tak naprawdę to nie wiem czy to prawdziwa nazwa tego urządzenia, ale tylko taką udało się znaleźć w sieci. I tak, skoro samo urządzenie wygląda dziwnie to z nazwą też nie mogło być inaczej.

WWBETTER W-007A
WWBETTER W-007A

WWBETTER W-007A to hulajnoga elektryczna, która może być też czymś w rodzaju elektrycznego roweru. Wszystko przez to, że ma ruchomą, składaną ramę, którą można ustawić w dwóch pozycjach – na dole, żeby jeździć na tym jak na hulajnodze, albo na górze, żeby mieć podparcie pod tyłek. Hulajnogę można też sprytnie złożyć, żeby zajmowała mniej miejsca, np. podczas transportu.

WWBETTER W-007A
WWBETTER W-007A

Hulajnoga ma duże, 8-calowe koła, dwa hamulce w tym jeden z „nożny” z tyłu i jeden w elektryczny, którym sterujemy za pomocą lewej manetki na kierownicy. Po prawej stronie jest manetka od przyśpieszenia, a po środku całkiem spory wyświetlacz, który między innymi pokazuje prędkość i poziom baterii. Co ciekawe, niżej jest USB, do którego możemy podłączyć smartfon i ładować go podczas jazdy. Przyznam, że pierwszy raz spotykam się z takim rozwiązaniem w hulajnogach.

WWBETTER W-007A
WWBETTER W-007A

Poza niestandardową konstrukcją, hulajnoga całkiem nieźle prezentuje się pod względem parametrów technicznych i w zasadzie nie odbiera od tych modeli, które już znamy (jak Xiaomi M365 czy Ninebot ES2). Hulajnoga ma 250-watowy silnik, na jednym ładowaniu może przejechać do 20 km i rozpędzić się maksymalnie do 25 km/h. Czas ponownego ładowania to około 4 godziny, a maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. WWBETTER W-007A waży 14 kg, a w środku znajdziemy baterie 5,2 Ah.

Cena? Krótko mówiąc, tragedii nie ma, ale jest drożej niż w przypadku innych elektrycznych hulajnóg. Za WWBETTER W-007A trzeba wyłożyć 549,99 dolarów, czyli około 2000 złotych. Aktualnie, do 20 września trwa przedsprzedaż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj