Kilka dni temu opaska Xiaomi Mi Band 3 oficjalnie pojawiła się w Polsce. Cena w porównaniu do chińskich sklepów jest wyższa, co jest raczej zrozumiałe, ale, biorąc pod uwagę kwestie związane z dystrybucją, można ją uznać za przystępną. Jestem jednak pewien, że użytkownicy i tak będą szukać okazji żeby kupić najnowszego Mi Banda. Tak jak teraz, gdzie można go dorwać za niecałe 90 złotych. To naprawdę dobra promocja!

Kolejny raz z promocją wystartował sklep GearBest, który nie dość, że obniżył regularną cenę do akceptowalnego poziomu, to jeszcze tą cenę można lekko zbić za pomocą kodu rabatowego. Jak to teraz wychodzi? Xiaomi Mi Band 3 można mieć za 86,75 złotych (kurs według Revolut w chwili publikacji tego wpisu), czyli niemal połowę taniej niż w Polsce. Co więcej, ze względu na niską cenę sprzętu i darmową dostawę , nie będziemy obciążeni żadnymi innymi opłatami.

Aby uzyskać wspomnianą wyżej kwotę, podczas składania zamówienia trzeba skorzystać z kodu rabatowego IVBAND3.

Xiaomi Mi Band 3 jest w kolorze czarnym i międzynarodowej wersji, więc na pewno będzie język polski. A nawet jeżeli nie, możecie skorzystać z poradnika, który pokazuje jak ustawić język polski w Mi Band 3.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj