Kiedyś napisałem tekst o najlepszych akcesoriach do konsoli Nintendo Switch, które można kupić w Chinach. Patrząc jednak na to, że takich akcesoriów przybywa, mocno zastanawiam się nad stworzeniem kolejnej części. Wszystko przez to, że przeglądając sklep GearBest natknąłem się na dodatek do Switcha, który jest świetny i którego w Polsce nawet nie ma co szukać.

Od początku kiedy mam Switcha zastanawiam się co zrobić z pudełkami od gier. U mnie jest tak, że kartridże z grami mam razem z konsolą w etui (akurat mieści się tam 8 sztuk), a pudełka stoją gdzieś na regale razem z książkami. Niezbyt fajnie to wygląda, bo jednak chciałbym mieć gry, akcesoria i inne rzeczy związane ze Switchem obok konsoli. I wiecie co? Wygląda na to, że znalazłem sposób.

Nintendo Switch - Game Storage Tower
Nintendo Switch – Game Storage Tower

Nazywa się Game Storage Tower, co można tłumaczyć po prostu jako regał/stojak na gry. Ale to nie jest taki zwykły regał, bo oprócz miejsca na gry (pomieści 10 pudełek) ma też cztery wieszaki na kontrolery, szufladkę na akcesoria i miejsce na górze, gdzie można położyć stację dokującą ze Switchem.

Nintendo Switch - Game Storage Tower
Nintendo Switch – Game Storage Tower

Producentem stojaka jest firma JYS, którą być może już kojarzycie, bo ma już w swoich dorobku między innymi kontroler do Nintendo Switch. Jest wykonany z tworzywa sztucznego.

Za taki gadżet do „Pstryczka” zapłacimy niecałe 17 dolarów.

Dokładnie to 16,96 dolarów, czyli około 63 złote, bo taka była cena w chwili pisania tego tekstu. Wysyłka po wybraniu opcji Netherlands Registered jest darmowa, a paczka z Chin powinna przyjść do nas w niecały miesiąc.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj