Dawno nie pisałem o dobrej promocji, więc najwyższy czas to zmienić. A sądząc po tym, że w przyszłym miesiącu będzie Black Friday to coś czuję w małym palcu u lewej nogi, że ciekawych okazji będzie tylko przybywać. Ale zanim to, zerknijcie na dzisiejszą ofertę Amazonu, gdzie można kupić soundbar Yamaha YAS-306 o prawie 600 złotych taniej niż w Polsce.

Sam zastanawiam się nad zakupem modelu Yamaha YAS-207 do mojego przyszłego mieszkania, ale YAS-306 też prezentuje się bardzo dobrze, nawet jeśli mówimy tutaj o samej listwie głośnikowej bez zewnętrznego subwoofera (ten w przypadku Yamahy zawsze można dokupić). Ale mam wrażenie, że w tym soundbarze taki dodatkowy głośnik do niskich tonów nie jest bardzo potrzebny, bo sam soundbar ma wbudowany subwoofter o mocy 60 W, a całkowita moc urządzenia sięga 120 W.

Yamaha YAS-306
Yamaha YAS-306

Niektórzy mówią, że są soundbary i jest Yamaha, a ja po krótkiej sesji ze wspomnianym, nieco niższym modelem YAS-207 mogę to tylko potwierdzić. Dużą zaletą soundbara jest obsługa MusicCast, co pozwala przesłać bezprzewodowo dźwięk do innych urządzeń audio w domu. Jest też Wi-Fi, DLNA, Bluetooth i co ciekawe, nie zabrakło nawet AirPlay.

I teraz tak, Yamaha YAS-306 w polskich sklepach kosztuje 1599 złotych. Na niemieckim Amazonie pojawiła się dzisiaj promocja, w której tytułowy soundbar możemy kupić za 236,70 euro (cena po wyrównaniu stawki VAT), co przekłada się na około 1013 złotych. Wysyłka jest bezpłatna, więc prawie 6 stówek zostaje w kieszeni.

Na koniec, mała uwaga. Promocja trwa tylko do północy, więc jeżeli ktoś rozmyśla nad zakupem, musi podjąć decyzję jeszcze dzisiaj.

Link do soundbara Yamaha YAS-306 znajdziecie poniżej w źródle.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj