Konferencja Google i premiera nowych Pixeli. Gdzie obejrzeć na żywo?

0

To jest ten dzień. Tak naprawdę nie wiem ile osób czeka na premierę nowych zabawek od Google, ale mimo fali przecieków i tak myślę, że spora grupa się pewnie uzbiera. Jeżeli zatem interesuje was to, jakimi ostatecznie smartfonami będą Pixel 3 i Pixel 3 XL, co będzie oferował tablet Pixel Slate i czy Google w ogóle czymś nas jeszcze zaskoczy, to oglądajcie dzisiejszą konferencję Made by Google, bo będzie relacja na żywo.

Gdybym miał ocenić poziom mojego zainteresowania dzisiejszą konferencją „Made by Google” to dałbym spokojnie 6 na 10. Zapytacie, czemu tak wysoko, skoro o głównych produktach, czyli nowych Pixelach wiemy już niemal wszystko? A dlatego, że coś mi się zdaje, że ta cała akcja z wyciekami większego Pixela była ukartowana przez Google, a na konferencji czymś nas zaskoczą.

Made by Google – kiedy i gdzie obejrzeć livestream?

Bezpośredni link do konferencji dokleiłem na samej górze, więc wystarczy chwilę przed tym wydarzeniem wejść do tego tekstu i kliknąć „Play”. Konferencja jest zaplanowana na 9 października i rozpocznie się o godzinie 16:40 czasu polskiego.

Na wszystkie informacje dotyczące premiery nowych urządzeń od Google jak i samej konferencji możecie trafić też po oficjalnym hasztagu: #@madebygoogle.

Co oprócz Pixeli?

Nie od dziś wiadomo, że konferencja będzie kręciła się wokół nowych Pixeli i pewnie tabletu Pixel Slate, bo to pierwsze tego typu urządzenie od Google, ale na konferencji dowiemy się też sporo o Androidzie i innych urządzeniach jak Google Home Hub, ładowarce bezprzewodowej Pixel Stand czy nawet kolejnej generacji słuchawek Pixel Buds i laptopa Pixelbook.

Mnie jednak najbardziej interesują informacje o asystencie Google. Chcę w najbliższym czasie wyposażyć się w głośnik Google Home mini i przerzucić się z Alexy na Google Assistant, tym bardziej, że ten drugi jeszcze w tym roku ma zagadać po polsku. Jakoś tak lepiej jest powiedzieć „Hej Google, włącz światło w sypialni.”, mimo tego, że takie rzeczy po angielsku ma się w małym palcu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj