Premiera Huawei Mate 20 Pro. Gdzie i jak obejrzeć konferencję?

0

Aż strach dzisiaj nawet na chwilę odpalić Twittera, bo od razu zasypują cie zdjęcia plakietek na konferencję Huawei. Wygląda na to, że tym razem łatwiej jest wymienić dziennikarzy, którzy zostali w domu niż zabrali się z Huaweiem na wycieczkę do Londynu. Tak, bo to właśnie dzisiaj, właśnie w Londynie odbędzie się premiera smartfonów Huawei Mate 20. Co, gdzie, kiedy i za ile? Tutaj dowiecie się jak obejrzeć konferencję.

Dzisiejszy dzień z pewnością będzie należał do Huawei, niezależenie od tego ile filtrów blokujących hasztagi dodasz do swojego konta. Nie, a tak poważnie, zbliża się premiera smartfonów z rodziny Huawei Mate 20, więc jeśli chcecie być na bieżąco to warto śledzić takie tagi jak #HuaweiMate20, #HuaweiMate20Pro czy oficjalny tag konferencji, czyli #HigherIntelligence.

Konferencja Huawei odbędzie się 16.10.2018 o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Jak zwykle, całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo, więc wystarczy o godzinie 15:00 polskiego czasu włączyć livestream na YouTube, który widzicie na samej górze.

Wiele wiemy już o nowych smartfonach Huawei. Dla szybkiego przypomnienia, ma być Huawei Mate 20 i Huawei Mate 20 Pro, ale spekuluje się też o trzeciej wersji, która ma być stworzona z myślą o mobilnym graniu. Prawdopodobnie zobaczymy też nowy smartwatch Huawei Watch GT i paczkę nowych akcesoriów do smartfonów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj