Można powiedzieć bez ogródek, że Xiaomi weszło na polski rynek z tak zwanego buta. Ciężko inaczej nazwać połączenie dużej ilości sprzedanych produktów oraz sukcesywnego zwiększania się rozpoznawalności marki. Nie bez przyczyny chińska firma włącza do oficjalnej polskiej dystrybucji coraz większą liczbę różnych urządzeń. Spowodowane jest to dużym zainteresowaniem tymi produktami wśród polskich konsumentów. Między innymi dlatego, jak grzyby po deszczu, powstają nowe sklepy stacjonarne, które mają na celu jeszcze bardziej rozpropagować znaną już markę i polepszyć sprzedaż. Kolejny Mi Store pojawi się w Poznaniu!

Jak do tej pory, oficjalne sklepy Mi Store w Polsce dostępne były wyłącznie w Warszawie i w Krakowie, czyli w obecnej i dawnej stolicy naszego kraju. Można by pomyśleć, że następny sklep powinien znaleźć się w Gnieźnie, jednak los chciał inaczej – tym razem będzie to Poznań. Co by nie mówić, nie jest to zły wybór zważywszy na ilość mieszkańców, a więc również ilość potencjalnych konsumentów zainteresowanych nabyciem urządzeń od Xiaomi.

Z pewnością na oficjalnym otwarciu 20 października nie zabraknie tłumów.

Wszystko w wyniku promocji, które zostały przygotowane specjalnie na ten dzień. Jedną z najgorętszych jest Pocophone F1 do kupienia za 999 złotych, czyli 500 złotych taniej. Niestety, jest w tym pewien haczyk, bowiem w tej cenie dostępnych jest wyłącznie 10 sztuk. Mimo to jestem pewien, że nie zabraknie osób czekających przed drzwiami sklepu od samego rana.

W promocyjnych cenach dostępne będą także:

  • Redmi S2 za 499 złotych
  • Amazfit Bip za 249 złotych
  • Mi Band 3 za 99 złotych
  • słuchawki Mi Headphones Comfort za 119 złotych
  • Mi TV Box za 249 złotych
  • powerbank Mi Power Bank 2S za 49 złotych
  • lampa Mi LED Desk Lamp za 99 złotych
  • oczyszczacz powietrza Air Purifier 2 za 399 złotych
  • robot odkurzający Mi Robot Vacuum za 999 złotych

Niestety w przypadku powyższych produktów także są pewne ograniczenia – będzie tylko 100 sztuk. Nie muszę też przypominać, że w przypadku takich promocji można kupić tylko jedną sztukę danego produktu.

Promocje na otwarcie Mi Store w Poznaniu
Promocje na otwarcie Mi Store w Poznaniu / fot. Facebook (David Slawinski)

Salon znajduje się w Centrum Handlowym Posnania, a samo otwarcie zaplanowano na godzinę 11:00. Osobiście cieszę się, że Xiaomi kroczy w Polsce ścieżką sukcesu, mając nadzieję, że ilość sklepów jeszcze się zwiększy. Zastanawiam się jednak, co Wy myślicie o tak intensywnej „chińskiej ekspansji”. Tradycyjnie, swoimi spostrzeżeniami możecie podzielić się w sekcji komentarzy.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj