Każdy lubi promocje, a szczególnie te, które można wrzucić do kategorii #CebulaDeal. Wtedy kiedy promocja jest pisana przez duże „P”. Tak też jest tym razem, gdy Nintendo Switch i kilka dodatków doczekało się dobrej obniżki cen. Co możemy kupić?

Odkąd pamiętam, to Switch mocno trzymał swoją cenę, nie tylko w Polsce. W efekcie, przy niemal każdej gamingowej promocji rzadko można było trafić promocję z konsolą i trzeba było szukać jej w lepszej cenie, np. na niemieckim czy brytyjskim Amazonie. W końcu coś pykło i możemy wyrwać „Pstryczka” w najlepiej obecnie cenie. Za ile?

1255 złotych – tyle musimy przeznaczyć na nową konsolę Nintendo Switch w kolorze neonowym (Joy-Cony w kolorze czerwonym i niebieskim). Konsola jest aktualnie w gamingowej wyprzedaży sklepu x-kom, która trwa do 1 listopada lub do wyczerpania limitu sztuk. Wcześniej kosztowała 1349 złotych, ale wcześniej było to nawet 1449-1499 złotych.

Przy zamówieniu wpisujemy kod: gry2018

Nintendo Switch
Nintendo Switch / fot. Nintendo

W promocji mamy też różnego rodzaju akcesoria i gry, a w zasadzie to dwie gry – FIFA 19 i Dragon Ball Xenoverse 2. Sam skusiłem się na folię ochronną, bo skoro można ją mieć za więcej niż połowę taniej to warto.

Wszystkie nintendowe produkty w promocji dla graczy możecie znaleźć poniżej. Cena obok nich to cena już po obniżce. Pamiętajcie o kuponie rabatowym: gry2018.

Pełną listę produktów objętych promocją możecie znaleźć tutaj.

Pełną recenzję konsoli Nintendo Switch znajdziecie na YouTubie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj