Gdzie obejrzeć premierę OnePlus 6T?

0

Tak, to już dziś. Dziś, dziś, dziś. Po premierze Xiaomi Mi MIX 3 przyszedł czas na kolejną gorącą premierę tego miesiąca. Wygląda na to, że OnePlus chce zmienić postrzeganie poniedziałków jako najgorszego dnia w tygodniu, bo to właśnie na dzisiaj jest zaplanowana premiera OnePlus 6T. Gdzie i kiedy obejrzeć konferencję?

Nie od dzisiaj wiadomo, że OnePlus 6T będzie tym czego spodziewamy się przynajmniej od kilku tygodni. Wiemy, że kluczowymi zmianami względem poprzednika będzie wyświetlacz z „kropelkowym” notchem i czytnik linii papilarnych w ekranie, ale mają pojawić się też zmiany w systemie. I to właśnie te zmiany interesują mnie najbardziej, bo w końcu sam smartfon mogliśmy już zobaczyć niemal z każdej strony. Jak będzie? Przekonamy się już za kilka godzin.

OnePlus 6T to nie tylko czytnik w ekranie. Smartfon będzie robił lepsze zdjęcia w nocy

Jak to już bywa, oficjalna premiera będzie transmitowana w Internecie, prosto z Nowego Jorku. Można ją obejrzeć na YouTubie, na oficjalnej stronie OnePlusa albo wchodząc w ten wpis, gdzie też jest podpięty na górze link do konferencji.

Kiedy? OnePlus 6T Live Event rozpocznie się 29 października o godz. 16:00 czasu polskiego.

Zauważyliście, że z każdą premierą, nawet jeśli dotyczy ona odświeżonej wersji „T”, zainteresowanie i poruszenie wokół nowego smartfonu jest coraz większe? Wcześniej tego nie było. Były specjalne zaproszenia, bardzo limitowana ilość smartfonów i premiery „bez pompy”. A teraz OnePlusa, bądź co bądź młodą firmę, można śmiało przyrównać do takich gigantów jak Apple czy Samsung. Nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że przyciągają użytkowników bardziej, ze względu na cenę swoich smartfonów, a kolejki przed sklepami ustawiają się na kilkadziesiąt godzin przed otwarciem. Szacunek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj