Amazon próbował osiągnąć na rynku sukces z wieloma różnymi produktami. Niektóre przepadły jak kamień w wodę, część sprzedawała się dobrze, jednakże tylko na niektórych rynkach. Kindle okazał się być inny – niezależnie od miejsca na ziemi jest on bezkonkurencyjny jeżeli chcemy czytać o każdej porze dnia i nocy w sposób komfortowy. Kindle, czyli czytnik e-booków przekonuje nawet najbardziej zatwardziałych zwolenników papieru. Jeżeli jeszcze ktoś zastanawia się nad zakupem, to dzisiaj jest idealny czas by to zrobić, bo Kindle Paperwhite 3 jest w dobrej promocji. 

Kindle Paperwhite 3 niedawno zyskał swojego następce. Z racji tego Amazon.de powoli wyprzedaje zapasy starszego modelu, który mimo, że stary – wciąż jary. Niestety, obecna wyprzedaż wersji z reklamami nie dotyczy Polski, ponieważ wysyłka możliwa jest wyłącznie na terenie Niemiec bądź Austrii. Nie znaczy to jednak, że już w tym momencie musicie skończyć czytanie tego wpisu, bowiem można taką blokadę obejść z wykorzystaniem pośredników.

Okej, ale w jakiej cenie? Już odpowiadam – tanio jak nigdy dotąd. Jedynie 69,99 euro za odnowioną wersję z reklamami. Z tego co udało mi się przeczytać w sieci, odnawianie przez Amazona polega na usunięciu wszelakich wad i wymianie obudowy. Dzięki temu, sprzęt wygląda jak nowy i działa jak nowy, sprawnie od A do Z. Reklamy? To też żadna przeszkoda, ponieważ nie są one dopasowane do polskiego rynku, więc wystarczy jeden email do supportu Amazona, by je usunąć.

Jeżeli martwicie się o przesyłkę do Polski, warto skorzystać np. z usługi mailbox. Płacąc dodatkowe 10 euro, Kindle trafi bez problemu pod wskazane miejsce zamieszkania w Polsce.

Podsumowując, za Kindle Paperwhite 3 przyjdzie nam zapłacić ostatecznie około 345 złotych, już po opłacie pośrednika. Znakomita cena, której dawno nie było. Być może nadchodzący Black Friday przyniesie znaczące obniżki również nowych egzemplarzy, ale ja sam nie potrafiłem się oprzeć i wydawałem swoje oszczędności już teraz. Tym bardziej, że w Polsce trzeba za niego dać ponad 500 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj