Skoro pierwszy odcinek został tak miło przyjęty to nie pozostaje nam nic innego jak oddać do waszej dyspozycji odcinek drugi podcastu „Dwóch po dwóch”. Ogólnie, jest lepiej, niemal pod każdym względem, ale to ocenicie sami. Zapraszamy!

Pierwszy odcinek nowego podcastu „Dwóch po dwóch” pojawił się w ubiegłym tygodniu i był wprowadzeniem, ale też swego rodzaju testem, pilotażem. Jak wspomnieliśmy, jest to nasz pierwszy kontakt z taką formą przekazu i z odcinak na odcinek na pewno będziemy nabierać doświadczenia. Poruszyliśmy kilka ciekawych tematów, ale w podcaście liczy się też jakość audio, a ta, szczerze powiedziawszy, w pierwszej części, dupy nie urywała. W przypadku drugiego odcinka mogę powiedzieć jedno – znacznie zwiększyliśmy jakość dźwięku, co nas i zapewne również was, bardzo cieszy. O tym jak to było dowiecie się w tym odcinku.

Z tego miejsca muszę też podziękować Adrianowi z Tabletowo i Mateuszowi z Rootbloga – wasze wskazówki bardzo nam pomogły!

O czym gadamy tym razem?

  1. Wstęp, zmiana sprzętu i sprawy techniczne – 00:00:01
  2. Detektyw Deadp… Pikachu – 00:04:02
  3. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki – Czy to już czas? – 00:22:27
  4. Ten śmieszny jingiel na przerwę – 00:38:02
  5. Mechaniczny kalkulator od Xiaomi – 00:38:06
  6. Stan Lee odszedł – 00:46:53

Na koniec, jeszcze kilka ważnych informacji. Dwóch po dwóch Podcast możecie słuchać na SoundCloud i Anchor.fm, ale uwaga – w końcu udało nam się dodać podcast na Spotify i do iTunes. W tym pierwszym już jest dostępny, a w drugim trwa weryfikacja (ahh to Apple), więc pewnie pojawi się za kilka dni. Dzięki RSS odcinki podcastu powinny pojawić się też w innych usługach i serwisach, ale potrzeba na to czasu. W każdym razie, będziemy to stale monitorować i informować.

Aaa i jeszcze jedno. Grafika, którą widzicie na górze jest tymczasowa, ale trwają już prace nad nową, by to bardziej ustandaryzować.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj