I to jest dobra wiadomość z samego rana i to w dodatku w poniedziałek. Pamiętacie bezprzewodowe słuchawki BlitzWolf BW-FYE1, które ostatnio przetestowałem? Jeżeli po ich recenzji zastanawiacie się czy je kupić to trochę wam to ułatwię. Mam kod rabatowy, który pozwala trochę zaoszczędzić przy zakupie.

BlitzWolf ma aktualnie w swojej ofercie cztery modele słuchawek „prawdziwie bezprzewodowych”, ale biorąc pod uwagę cenę, to te, które przetestowałem są najdroższe, a co za tym idzie (nie testując pozostałych) mogą okazać się najlepsze. W podsumowaniu napisałem, że byłem z nich zadowolony i biorąc pod uwagę ich całokształt to w cenie za około 150 złotych naprawdę nieźle wypadają.

Zaskakująco dobre, jak na tak niską cenę. Słuchawki BlitzWolf BW-FYE1 – recenzja

Jeżeli zatem myśleliście o ich zakupie, to jest teraz ku temu dobra okazja. Aktualnie kosztuje niecałe 154 złote, ale tą kwotę można jeszcze trochę obniżyć – dokładnie o 15%. Po prostej kalkulacji wychodzi około 130 złotych, więc ponad 2 dyszki zostaje w kieszeni (albo na koncie, jak kto woli).

Cenę można obniżyć kodem: 15fye1

Wysyłka jest darmowa i rejestrowana (mamy kod śledzący przesyłkę), ale dla pewności można dorzucić jeszcze ubezpieczenie paczki za około 3 złote.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj