Black Friday coraz bliżej, więc nic dziwnego, że już teraz można trafić na sporo obniżek i promocji. Cieszy mnie to, że coś można kupić taniej, ale strasznie irytuje, że jednodniowe „święto zakupów” rozciąga się u nas na kilka tygodni wyprzedaży. Ale mniejsza o to – ważne, że można kupić taniej słuchawki SteelSeries Arctis 7 i to w sporo niższej cenie niżu nas.

SteelSeries Arctis 7 to jedne z lepszych słuchawek dla graczy i wcale nie jest to jakaś sztucznie nadmuchana opinia. Wystarczy spojrzeć na opinie użytkowników. Zresztą, kiedyś korzystałem z Arctisów 3 (tutaj znajdziecie ich recenzję) i już było dobrze, a co dopiero ze słuchawkami o dwie wersje wyżej.

SteelSeries Arctis 7
SteelSeries Arctis 7 / fot. SteelSeries

Tak w skrócie? Arctis 7 mają specjalny przetwornik SteelSeries S1, który zapewnia przestrzenny dźwięk 7.1, mogą pracować zarówno na przewodzie jak i bezprzewodowo, mają dwukierunkowy, chowany mikrofon i działają kilkanaście godzin na baterii. Można je podłączyć do peceta, ale też konsoli PS4 czy Nintendo Switch.

W Polsce trzeba zapłacić za nie 549 złotych i to już jest cena po obniżce (z 639 złotych). Ale jeśli zerkniemy do oferty hiszpańskiego Amazonu to będziemy mogli zaoszczędzić trochę ponad 160 złotych. Wszystko przez to, że obniżka wynosi ponad 50%, a cena słuchawek spadła ze 179,99 euro do 82,72 euro. Widać to na screenie:

SteelSeries Arctis 7
SteelSeries Arctis 7 w Amazonie / fot. Amazon

Przeliczając to na złotówki i dodając niewielki koszt wysyłki wychodzi około 385 złotych. Warto zaznaczyć, że jest to edycja na 2019 rok. I jeszcze na koniec, żeby było jasne – nie są to słuchawki Bluetooth. W zestawie mamy dedykowany nadajnik na USB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj