Wiem, że czekaliście i pewnie myśleliście, że dali sobie spokój z tym podcastem. Ale nie, spokojnie, trzeci odcinek podcastu Dwóch po dwóch jest i ma się dobrze. Tym razem dłuższa pogadanka o Czarnym Piątku w Polsce i jak się możecie domyślić po samym tytule, wcale dobrej opinii o tym nie mamy.

I teraz tak. Jakość jest taka sama jak w poprzednim odcinku, czyli znacznie lepsza niż pierwszym, ale być może gorsza niż w… czwartym. Pod względem technicznym jest prawie dobrze – ja korzystam z Novox NC-1, ale trzeba jeszcze pomyśleć o lepszym mikrofonie dla Adama, co krótko mówiąc, jest w trakcie (chociaż jak na zwykły mikrofon w słuchawkach i kilku magicznych klikach w Audacity, jest całkiem dobrze). Jeżeli zdążymy to zrobić przed kolejnym odcinkiem to będzie bajka!

Tym razem gadamy o:

  1. Kilka słów na wstępie – 00:00:01
  2. Chińska retro konsola 168 w 1 – 00:01:28
  3. Black Friday w Polsce, czyli jak nie robić promocji – 00:08:37
  4. Trochę o cenie Pixela 3 XL – 00:37:29
  5. Ten śmieszny jingiel na przerwę – 00:39:41
  6. Steam Link – dlaczego? – 00:39:45 
  7. Aktualizowanie aplikacji na smartfonie – 01:00:05

Jakie plany na najbliższy czas? Przede wszystkim grafika, bo chcemy też ruszyć z odrębnym od Galaktycznego profilem podcastu na Twitterze i być może Fejsie. Już teraz funkcjonują dwa oficjalne tagi, czyli #2po2 i #DwochpoDwochPodcast, pod którymi zawsze możecie nas znaleźć.

Aaa i jeszcze jedno. Z powodzeniem udało się dodać podcast do serwisu TuneIn, więc tam też już możecie słuchać, ale niedobre Apple wyrzuciło nasze zgłoszenie ze względu na brak grafiki. Ale z tym też powalczymy w najbliższym czasie. W każdym razie, Dwóch po dwóch Podcast możecie znaleźć na SoundCloud, Anchor.fm, Spotify i wspomnianym TuneIn. Reszta? Wkrótce.

A poprzednie odcinki znajdziecie tutaj:

  1. Dwóch po dwóch, czyli ruszamy z Podcastem!
  2. Dwóch po dwóch Podcast: Odcinek #2 – Jak to Deadpool stał się Pikaczem

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj