Google Pixel to jeden z wymarzonych smartfonów dla wielu z nas. Jest to spowodowane głównie dwoma czynnikami – szybkimi aktualizacjami do nowych wersji Androida dostarczanych bezpośrednio od giganta z Mountain View oraz świetnym aparatem z trybem Night Sight. Pixele czarują możliwościami fotograficznymi, ale zasadniczy problem jest taki – nie jest to tani smartfon. Na nim też jednak da się trochę przycebulić.

Jak? Z pomocą przychodzi niemiecki Amazon, który już nie raz miał w swojej ofercie świetne promocje. Nie inaczej jest tym razem, bowiem za pośrednictwem tego serwisu można kupić najnowszego flagowca od Google w świetnej cenie, bez jakichkolwiek problemów z ewentualną gwarancją.

Mniejsza wersja, Google Pixel 3 jest dostępna w kwocie 599 euro, jednakże po wyrównaniu podatków w koszyku zmienia się ona na 619,13 euro, co jest równowartością 2651 złotych. Nie mało? Owszem, lecz cena za Pixela 3 jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do tego co dzieje się na polskim rynku. Dodatkowo w dosyć prosty sposób możemy zmniejszyć do około 2385 złotych. Wystarczy użyć jednej z najpopularniejszych polskich platform „cashbackowych” – Planet Plus, gdzie można uzyskać 10% zwrot po dokonaniu zakupu na Amazon.de.

Cashback Planet Plus
Cashback Planet Plus / fot. Planet Plus

Co ważne, nie nalicza się on automatycznie, jak dla pozostałych sklepów. W przypadku Amazon.de zakup trzeba zgłosić poprzez formularz reklamacji minimum jeden dzień po dokonaniu zakupu. Mała niedogodność, lecz mimo wszystko warto się postarać o minimalizację wydatku, bo blisko 300 złotych na ziemi nie rośnie.

Minus oferty jest taki, że najprawdopodobniej telefon nie dotrze przed świętami, ale być może to dobrze. Zamiast gapić się telefon i instalować nowe aplikacje, zdecydowanie lepiej jest spędzić czas z rodziną przy świątecznym stole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj