Firmie OnePlus wiedzie się naprawdę dobrze. Przez wszystkie lata swojej obecności na rynku było lepiej i gorzej, ale obecnie firma zmierza zdecydowanie w stronę jeszcze większego niż obecnie sukcesu. Teraz w ofercie firmy znajduje się wyłącznie jedna linia smartfonów, bowiem ku mojemu ubolewaniu jakiś czas temu zdecydowano pozbyć się mniejszego modelu OnePlus X. Wiele wskazuje jednak na to, że niebawem oferta zostanie rozszerzona. Pytanie tylko – Czym nowy smartfon będzie się charakteryzować? 

Od wczoraj po Twitterze głośno jest o jednym wpisie użytkownika @IshanAgarwal24, który umieścił w serwisie fotografię, otrzymaną z anonimowego źródła. Widać na nim trzech mężczyzn oraz stół, na którym znajduje się bliżej niezidentyfikowany smartfon. Zdaniem autora tweeta, a konkretniej jego źródła to nowy model OnePlusa.

Co widzimy na pierwszy rzut oka? Smartfon przypominający trochę Motorolę Moto G6, przynajmniej jeżeli mówimy o tylnym panelu. Dosyć mocno eksponowany jest obiektyw, który pozwala przypuszczać, że możemy mieć do czynienia z fotograficznym smartfonem od OnePlusa, który dopiero zostanie wprowadzony na rynek. Moim zdaniem, możliwe są jednak jeszcze trzy inne scenariusze.

  • Zdjęcie jest nieprawdziwe
  • OnePlus ponownie wprowadzi serię X
  • Na zdjęciu widzimy OnePlusa 7

Ciężko powiedzieć, który scenariusz jest najmniej oraz najbardziej prawdopodobny. Nie mniej jednak sam gdzieś w głębi siebie żywię nadzieję, że OnePlus wróci jeszcze do serii X, która była idealnym pomostem między flagowcami a smartfonami na mniej zasobną kieszeń. Jak będzie naprawdę pokaże czas, a my musimy być po prostu cierpliwi.

Na zdjęciu głównym: OnePlus 6T

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj