Choć gracz ze mnie marny, to czasem zdarza mi się pograć w te największe tytuły. Obecnie jestem na etapie kończenia Wiedźmina 3 w wersji GOTY, na półce czeka jeszcze GTA V i kilka innych gier. W planach było zaopatrzenie się w Red Dead Redemption 2 po ograniu tych tytułów, ale najprawdopodobniej na moment ten przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać. Czemu? Odpowiedź jest prosta – Steam Winter Sale oraz gra Portal.

Przeglądając oferty przygotowane przez Steam na czas zimowej wyprzedaży, natrafiłem na wiele ciekawych ofert. Mimo to, zaopatrzyłem się tylko w jedną grę, którą od dawna chciałem ograć ale jakoś nie było ku temu sposobności. Przekonała mnie nie tylko cena oraz grywalność, ale także multiplatformowość produkcji. Teksty piszę dla Was z leciwego Macbooka Air, który jest dla mnie szeroko pojętym centrum dowodzenia. Z racji systemu OSX, nie ma na niego za wiele gier, ale ta konkretna działa na nim bezproblemowo, będąc przy okazji produkcją kompletną i wiecznie młodą. Mam na myśli serię Portal.

Gry z serii Portal są obecnie objęte świetną promocją na platformie Steam. Zarówno pierwsza jak i druga część dostępne są w paczce za jedyne 10,78 złotych. Jeżeli ograliście już jedną z tych części, możliwe jest kupno jednej z nich w cenie 7,19 złotych. To wciąż świetna oferta, której warto się przyjrzeć.

Szczególnie Portal 2 jest ciekawą grą, biorąc pod uwagę świetny tryb kooperacji. Warto więc do ewentualnego zakupu namówić znajomego, szczególnie, że gra działa nie tylko na OSX, o którym wspominałem na początku, ale również na Windowsie i Linuxie. Nikt nie jest więc wykluczony ze świetnej rozrywki jaką niosą powyższe tytuły, co jest dodatkowym atutem.

Zdjęcie główne pochodzi z trailera gry na YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj