Jestem przekonany, że wśród naszych czytelników znajdują się serialoholicy, korzystający z serwisów VOD. W Polsce bezapelacyjnie najpopularniejszą platformą jest Netflix, który ma w ofercie pokaźną liczbę seriali i filmów. Pozycja ta nie jest zagrożona, jednakże odkąd można w normalny i bezproblemowy sposób wykupić dostęp do HBO GO, Netflix Polska musi czuć oddech na plecach. Tytuły takie jak Gra o Tron, True Detective czy kapitalne (oraz polskie!) Ślepnąc od Świateł można obejrzeć tylko tam, a oferta wciąż jest rozszerzana. Każdy na start otrzymuje jeden miesiąc za darmo, a obecnie nawet dwa. Wszystko dzięki PayPalowi. 

PayPal coraz częściej przygotowuje dla swoich użytkowników ciekawe promocje. Regularnie na moją skrzynkę mailową przychodzą wiadomości, w których jestem informowany o różnego rodzaju benefitach, takich jak m.in. kody rabatowe do sklepów odzieżowych. Dzisiaj jednak otrzymałem inną ofertę, która bardzo mnie ucieszyła. Co tym razem przygotowano? Jeden darmowy miesiąc na platformie HBO GO.

Promocja na HBO GO
Promocja na HBO GO

Wystarczy wygenerować kod na specjalnie do tego przygotowanej stronie i cieszyć się z dostępu do bazy serwisu HBO. Co więcej, jeżeli nigdy nie korzystaliśmy z HBO GO, czas wydłuża się do dwóch miesięcy. Jest to wystarczająco czasu, by przypomnieć sobie postać Jona Snow wraz z ekipą, przed nadchodzącą premierą ostatniej części tego fantastycznego widowiska.

By wykorzystać kod należy utworzyć konto, bądź zalogować się na obecne i wykorzystać voucher w ustawieniach konta, jednocześnie wybierając płatność PayPal. Zaraz po tym możemy anulować cykliczne płatności i cieszyć się z darmowego dostępu.

Warto się jednak pośpieszyć – kodów jest 26 tysięcy, a wykorzystać je można do 7 lutego 2019 roku.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj