Xiaomi Mi MIX 3 to jeden z ciekawszych smartfonów 2018 roku, o ile nie najciekawszy. O tym czym do siebie przyciąga mogliście przeczytać w recenzji, która jakiś czas temu pojawiła się na galaktycznym. Sporo osób rozmyśla nad jego zakupem i coś mi się zdaje, że teraz jest bardzo dobra okazja, by to zrobić.

Gdybym miał robić swego rodzaju zestawienie z najbardziej wyróżniającymi się smartfonami ubiegłego roku, to z pewnością Mi MIX 3 pojawiłby się wśród nich. Ba, jestem pewien, że spokojnie mógłby liczyć na pierwszą trójkę. Wszystko przez to, że smartfon wprowadził niemały powiew świeżości w to, co ostatnio działo się na rynku. Ekran wypełniający przedni panel po brzegi, rozsuwana konstrukcja, najlepszy aparat wśród Xiaomi czy nawet ładowarka indukcyjna w zestawie.

Xiaomi Mi MIX 3
Xiaomi Mi MIX 3 / fot. Mi

Mi MIXa 3 nie ma jeszcze oficjalnie w Polsce, ale nie liczyłbym na cenę mniejszą od poprzedniego, podobnie wyposażone pod względem pamięci modelu. Za Mi MIX 2s trzeba zapłacić 2599 złotych. Jeśli ktoś jest napalony na Trójkę, to GearBest przygotował promocję, gdzie smartfon można mieć za około 1850 złotych.

Podczas zamówienia trzeba wklepać kod rabatowy: GBMP128

Po zastosowaniu wyżej wspomnianego kodu, cena wraz z wysyłką Priority Line spada do 490,11 dolarów, co po kursie w chwili publikacji wynosi 1856 złotych.

JEST NOWY KOD RABATOWY!

Pojawił się nowy kod rabatowy: sebPL016, który zmniejsza cenę do 509,99 dolarów. Razem z wysyłką Priority Line ostatecznie wychodzi około 1900 złotych.

Cena dotyczy wersji w kolorze czarnym z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Mi MIX 3 jest też w wersji oznaczonej jako Global, która jest w pełni przygotowana na polski rynek – między innymi obsługuje pasmo FDD-LTE B20.

Jedynym drobnym haczykiem jest data wysyłki. Jak można przeczytać, przewidywana data wysyłki jest ustalona na 31 stycznia lub 1 lutego, więc realnie sprzęt powinien do nas trafić pod koniec lutego.