Jeśli ktoś ma taką zachciewajkę na modułowy smartfon to nie ma zbyt dużego wyboru – trzeba wybrać jakąś Motorolę Moto Z. Jakiś czas temu napisałem trochę o tym, co myślę o Moto Z3 Play, ale to nadal wydatek około 1500-1900 złotych. A co powiecie na Moto Z2 Force Edition za niecałe 700 złotych? No właśnie, trudno obok takiej ceny przejść obojętnie.

Motorola Moto Z2 Force jest mocniejsza i równie smukła co Moto Z2 Play. Znajdziemy w niej Snapdragona 835, który może jest dwie generacje do tyłu, od tego co teraz jest w najnowszych flagowcach, ale nadal jest układem bardzo wydajnym. Jest też 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, ale chyba najbardziej interesuje was to czy ma NFC i LTE B20. Tak, obydwa te standardy są, więc spokojnie. Jedyne co może martwić to bateria o małej pojemności (2730 mAh), ale z tego co pamiętam, nie było jakoś tragicznie, co było zasługą dobrej optymalizacji systemu. Poza tym, zawsze możemy doczepić moduł z baterią i po problemie.

Motorola Moto Z2 Force
Motorola Moto Z2 Force / fot. Motorola

Wracając do promocji, Motorola Moto Z2 Force Edition jest aktualnie dostępna w sklepie Coolicool za 179,99 dolarów. Po doliczeniu wysyłki i ewentualnie ubezpieczenia paczki wychodzi w przeliczeniu niecałe 700 złotych. Bez żadnych kodów i kombinowania.

Co można napisać o samym sklepie? Sklep znam, chociaż nigdy nie robiłem tam zakupów. Biorąc jednak pod uwagę to, że kiedyś pisali do mnie w sprawie współpracy, na pewno nie jest to sklep-widmo. Myślę, że można zdecydować się na zakupy, ale dla świętego spokoju, warto dorzucić to ubezpieczenie i obowiązkowo uregulować płatność PayPalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj