W niedawno zamieszczonym galaktycznym podsumowaniu roku wskazałem trzy, moim zdaniem, najciekawsze urządzenia 2018 roku. Wybór był dosyć ciężki, ale z racji tego że mógł być po prostu subiektywny, podjąłem dosyć odważne wybory. Na moim „pudle” znalazł się Xiaomi Mi MIX 2S, nowy iPad 9.7 oraz Galaxy Note 9, do którego od dłuższego czasu wzdycham. Niestety dane mi było go poużywać tylko w galeriach handlowych, aczkolwiek liczę na to, że jego cena zmaleje tak szybko, jak poprzednika, Galaxy Note 8, którego raz po raz udaje się wyhaczyć w bardzo dobrych ofertach, przede wszystkim za Odrą. Podobnie jest dzisiaj, dlatego też postanowiłem napisać dla was ten artykuł. Szykujcie portfele!

Na starcie napiszę, że cała promocja ponownie opiera się o tą samą metodologię, co w przypadku opisywanej ostatnio promki na Google Pixel 3. By się zanadto nie powtarzać, napiszę tylko, że chodzi o trik z wykorzystaniem portalu cashbackowego PlanetPlus oraz systemu płatności Przelewy24. W ten sposób uzyskujemy zwrot 20% wydanej kwoty.

Zwrot z Planet Plus i Przelewy24
Zwrot z Planet Plus i Przelewy24 / fot. Planet Plus

Okej, więc do rzeczy. Na niemieckim Amazonie Samsung Galaxy Note 8 w wersji 6 GB RAM i 64 GB pamięci oraz w kolorze złotym jest dostępny w cenie 444 euro, co w koszyku zamienia się w kwotę 458 euro, z racji większego podatku jaki obowiązuje w Polsce.

Przy dzisiejszym kursie daje to kwotę 1967 złotych, lecz po odliczeniu wyżej opisanego 20% cashbacku, kwota ta maleje do 366 euro, a więc ok. 1572 złotych.

Nie da się tego streścić innymi słowami, jak po prostu napisać, że jest to fantastyczna oferta.

Galaxy Note 8 na Amazon.de
Galaxy Note 8 na Amazon.de / fot. Amazon

Należy mieć jednak na uwadze, by korzystać z serwisu PlanetPlus zgodnie z regułami, a więc wyłączonym ad-blockiem, dopełniając przy tym wszystkich powyższych wymogów, jak na powyższym obrazku. Od siebie zalecam nagranie ekranu podczas dokonywania transakcji, by w razie konieczności reklamacji ułatwić sobie drogę do udowodnienia swoich racji.

Recenzję Samsunga Galaxy Note 8 przeczytacie poniżej:

Recenzja Samsunga Galaxy Note 8 – to nie jest najlepszy smartfon na rynku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj