Jeśli coś możemy kupić prawie dwa razy taniej niż zazwyczaj to musi być dobry dzień, a takie promocje jak ta, lubimy najbardziej. Tym razem – jak zresztą możecie zauważyć po tytule – jest dobra okazja, by wyposażyć się w pewną i tanią ładowarkę bezprzewodową. Pewną, bo od Xiaomi. Tanią, bo od Xiaomi.

Osobiście nie jestem jakoś mocno przekonany do ładowarek indukcyjnych, ale może dlatego, że rzadko po prostu z nich korzystam. Chodzi też o to, że jeszcze nie ma takiego „krążka”, który naładowałby szybciej baterię w smartfonie niż nawet nie najszybsza technologia ładowania za pomocą normalnego kabla. W przypadku Qi możemy teraz mówić o czasie w okolicach półtorej godziny, co w porównaniu do 35 minut dzięki technologii Super VOOC, wygląda blado.

Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi
Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi / fot. Banggood

W każdym razie, jeśli ponad wszystko stawiamy wygodę ładowania, gdzie wystarczy odłożyć obsługiwany smartfon na ładowarkę i pasuje nam szybkie ładowanie 10 W, to warto się zainteresować aktualną promocją.

Ładowarkę bezprzewodową Xiaomi kupimy taniej wpisując kod zmxmw w trakcie zamówienia.

Pamiętajcie, by kod wpisać małymi literami, czyli: zmxmw i upewnić się, że wybrany magazyn to CN.

Cena? Jeśli wybierzemy darmową dostawę to wyjdzie około 49 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że przeważnie była to cena w okolicy 20 dolarów, to możemy mówić o sporej obniżce. Cena podskoczy do około 54 złotych, jeżeli wybierzemy przesyłkę rejestrowaną.

Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi
Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi / fot. Banggood

Wracając jeszcze do ładowarki, trzeba przyznać, że dobrze się prezentuje i ze względu na silikonową powierzchnię jest bardzo praktyczna. Ładujemy ją przez USB type C. Ma też gumowany spód, więc powinna trzymać się w miejscu tam gdzie ją położymy.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj