W ostatnią niedzielę odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – wspaniałej inicjatywy, która rok za rokiem bije kolejne rekordy, zbierając coraz to większą ilość pieniędzy na potrzeby chorych. W WOŚP włączają się nie tylko zwykli obywatele, ale również różnego rodzaju firmy i przedsiębiorstwa obecne na polskim rynku. Nie inaczej było tym razem – do zabawy po raz kolejny dołączyły banki, sklepy, biura podróży, celebryci, a nawet Xiaomi przekazując na aukcję limitowaną edycję najnowszego modelu Mi MIX 3.

Już podstawowa wersja Xiaomi Mi MIX 3 może robić wrażenie, zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i  specyfikacji technicznej. Możecie już przeczytać recenzję tego smartfonu. W najnowszym wariancie zdecydowano się na zastosowanie „slidera”, który przywołuje wspomnienia rodem z czasów Nokii N95, która niegdyś była multimedialnym kombajnem.

Xiaomi Mi MIX 3
Xiaomi Mi MIX 3 / fot. Mi

Smartfon przeznaczony na rzecz licytacji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest charakterystyczny jeszcze z jednego względu. Jest to model Mi MIX 3 w unikatowym wariancie „Palace Edition” Na niebieskiej obudowie widoczne są chińskie ornamenty, więc ciężko go pomylić z jakimkolwiek innym smartfonem. W opisie aukcji możemy przeczytać, że jest to jedyny taki egzemplarz w Europie, więc z pewnością mając go we własnej kieszeni, nie zobaczymy na ulicy nikogo innego z takim samym modelem telefonu.

Aukcję WOŚP ze smartfonem MI MIX 3 znajdziecie tutaj.

Z ciekawszych rzeczy, do telefonu dodawany jest także Złoty Numer od sieci Play, co pozwoli na jego łatwe zapamiętanie. Dodatkowo nie należy martwić się o koszty wysyłki, jest ona darmowa – wystarczy tylko wygrać aukcję. Niestety, wcale nie jest to łatwe zadanie, biorąc pod uwagę, że już w chwili pisania tego tekstu, kwota na aukcji wynosi zawrotne 9200 złotych, a do jej zakończenia jeszcze nieco ponad tydzień. Każda złotówka idzie jednak na szczytny cel, więc bardzo mnie to cieszy, że nie jestem w stanie wziąć udziału w tej szalonej licytacji 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj