O hulajnodze Ninebot Segway ES1 pisałem już kilka razy, bo obok Xiaomi M365 to chyba najpopularniejszy model jaki można obecnie kupić. Raz, że jest ze znanej firmy, której można po prostu zaufać, a dwa, ma całkiem dobre parametry, by sprawnie się nią poruszać. Hulajnogę można teraz kupić znacznie taniej i to z kilkudniową dostawą do Polski.

Przed ubiegłorocznymi targami IFA razem z Konradem wpadliśmy na pomysł, by tym razem po Berlinie poruszać się hulajnogami elektrycznymi. Była to świetna decyzja i mimo niewielkich komplikacji udało się taki plan wprowadzić w życie. Na hulajnogach zrobiliśmy kilkaset kilometrów i myślę, że w tym roku to powtórzymy. Problem w tym, że Konrad hulajkę miał swoją, a ja musiałem pożyczyć, dlatego też z zainteresowaniem spoglądam w kierunku wspomnianego w tytule egzemplarza.

Ninebot KickScooter ES1
Ninebot KickScooter ES1

Parametry Ninebota Segway ES1 pewnie każdy zainteresowany dobrze zna, więc wspomnę tylko o kilku najważniejszych. Hulajnoga ma silnik o mocy 250 W, potrafi rozpędzić się maksymalnie do 20 km/h i może przejechać około 25 km na jednym ładowaniu. Oczywiście wszystko zależy od obciążenia, terenu czy pogody, ale takie parametry można uznać za wystarczające do codziennego przemieszczania. Co ciekawe, do hulajnogi można podłączyć dodatkową baterię, co zwiększa prawie dwukrotnie zasięg.

Hulajnogę Ninebota Segway ES1 można teraz dorwać w promocji za 309,99 dolarów, czyli około 1170 złotych. Ważne jest to, że przesyłka jest wysyłana z magazynu Fast-30, który znajduje się we Francji, więc paczka powinna do nas dojechać w maksymalnie tydzień. Jedyny minus jest taki, że za taką formę przesyłki trzeba dodatkowo dopłacić, około 23 dolców.

Ninebot Segway ES1 można kupić tutaj.

Biorąc pod uwagę to, że hulajnoga w Polsce kosztowała kiedyś 1999 złotych, a aktualnie ciężko jest ją znaleźć (a nawet jeśli znajdziemy to za ok. 1800 złotych w januszowych sklepach), to nawet kwota na poziomie 1250 złotych z wliczoną wysyłką wygląda bardzo zachęcająco.

6 KOMENTARZE

  1. mam max g30 😉 ale w sumie model medelem, marka jest dobra, i kumpel mi polecał, i w sklepie też mówili, że segway teraz schodzi im bardzo dobrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj