Coś czuję w prawej nerce, że obecny rok w branży smartfonowej będzie tym na co czekamy od kilku lat. Pojawią się składane smartfony, a jeśli tak, to hasło Huawei, które widoczne jest na powyższej grafice idealnie to opisuje – Connecting the Future. Wygląda na to, że Huawei na zbliżających się targach w Barcelonie pokaże swój pomysł na składany smartfon.

Czy jesteś gotowy, by odkryć coś niebywałego? – tak można przetłumaczyć to, co Huawei dosłownie kilkanaście minut temu opublikował na swoim Twitterze. A skoro tak, to klocki układają nam się w całość, a niektóre plotki stają się bardziej prawdopodobne. Skoro ma to być coś bez precedensu, to musi to być smartfon jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Wystarczy spojrzeć na grafikę, która naprawdę dużo nam przekazuje. Nie trzeba być znawcą wszystkiego, by zauważyć, że jest na niej pewnego rodzaju urządzenie, które widać z profilu. Widać też poświatę z dwóch ekranów, które są połączone czymś elastycznym. Jeżeli będzie to wyglądać i działać tak jak myślę, to naprawdę będzie to coś wyjątkowego.

Do tej pory widzieliśmy kilka projektów składanych smartfonów, które w mniejszym lub większym stopniu przypadły nam do gustu. Mnie osobiście najbardziej spodobał się pomysł Xiaomi, ale kto wie, być może Huawei go przebije. Także ten, halo Huawei, jeśli macie na tyle dużą walizkę żeby mnie tam zmieścić i zabrać ze sobą, to śmiało.

2 KOMENTARZE

  1. Ja tam widzę jakby składać się miało w środku i to z opasłym przegubem jak w tym konceptowym RollocostamFlex. Czyli wygląda fajnie ale do kieszeni tego nie włożysz. Choć chciałbym się mylić.

    • Rzeczywiście, może to działać podobnie i pewnie tak będzie, ale na tej jednej grafice widać, że ten smartfon będzie znacznie smuklejszy, a zgięcie wydaje się bardziej elastyczne, dopasowane i konkretne. No nic, will see 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj