OnePlus wraz z nowym rokiem wcale nie zwalnia tempa. Nie dalej jak w ostatnią sobotę wyciągnąłem z szuflady OnePlusa 6, który od razu po podłączeniu pod Wi-Fi ściągnął aktualizację z grudniowymi poprawkami. Dzisiaj producent poinformował, że rozpoczął właśnie aktualizację OnePlusa 6 i najnowszego OnePlusa 6T do OxygenOS, który zawiera łatki bezpieczeństwa datowane na 2019 rok.

Wiecie po czym poznać solidną firmę, która dba o użytkowników? Tak, po aktualizacjach, ale to jedno. Druga rzecz jest taka, że jak już taka aktualizacja się pojawi to od razu razem z nią pojawiają się też wszystkie szczegóły na oficjalnym forum. Pełna lista zmian i krótka wzmianka o tym, jak aktualizacja będzie przebiegać. Mało tego, są też pierwsze opinie użytkowników, którzy dostali nową wersję, bo przecież to forum.

Żeby wszystko było jasne, obydwa smartfony dostają aktualizację zabezpieczeń systemu z datą na styczeń 2019 roku. Aktualizacja, jak zwykle, jest w trybie OTA. Przy czym, dla OnePlus 6 jest to OxygenOS 9.0.4 (), a OnePlus 6T z kolei OxygenOS 9.0.12.

OnePlus 6 vs OnePlus 6T. Co zmieniło się oprócz ekranu i czytnika?

Obok lepszego zabezpieczenia Androida usunięto też napotkane błędy, ale mam wrażenie, że nie było jeszcze aktualizacji, w której producent o tym by nie wspomniał. Pojawiła się też głębsza integracja z Google Duo (cokolwiek to znaczy), czyli aplikacją do rozmów wideo, a nowością tylko dla 6T jest optymalizacja wyświetlacza.

Chciałbym napisać coś więcej, ale mimo tego, że dusiłem przycisk aktualizacji w OnePlusie 6 to jeszcze nowa wersja nie wskoczyła. Pewnie będzie w ciągu kilku dni.

Jak to mówią – Never Settle 🙂

3 KOMENTARZE

      • To prawda i to im dodaje wiarygodności odnośnie tego, co najlepsze. Poza tym potrafią słuchać swoich użytkowników według… ” wy nam powiedzcie czego chcecie, a my Wam to damy…”. I tak robią ! Wzór do naśladowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj