Xiaomi umie heheszkować. Wczoraj pisałem, że wiemy już kiedy oficjalnie pojawi się najnowszy smartfon od Xiaomi. Mowa oczywiście o wyczekiwanym modelu Mi 9, który być może zatrze ślad po dosyć sztampowym Mi 8, który chciał naśladować wszystkie smartfony wokół, nie wyróżniając się przy tym niczym szczególnym. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że premiera odbędzie się w ten sam dzień, kiedy Samsung zaprezentuje wszystkie warianty Galaxy S10. Trochę się jednak zmieniło, w wyniku czego piszę ten uzupełniający artykuł.

Wszystko przez dzisiejszy tweet Wang Xianga, pełniącego funkcję wiceprezesa Xiaomi. Za pośrednictwem swojego konta upublicznił oficjalne informacje na temat premiery Xiaomi Mi 9, zdradzając także nieco informacji na temat samego urządzenia, które może być niezwykle ciekawe.

Premiera urządzenia opóźni się względem tej, o której pisałem wczoraj o całe cztery dni. Nie jest to zbyt długi okres czasu, jednak z kronikarskiego obowiązku wypadałoby o nim napisać.

Premiera odbędzie się 24 lutego, a więc dzień przed rozpoczęciem MWC 2019 w Barcelonie.

Z tweeta wynika, że możemy spodziewać się naprawdę ciekawego urządzenia, które podąży za trendem jeszcze większej ilości obiektywów. Na fotografii widać trzy, a więc zdecydowano się dodać kolejny, wzorem Samsunga czy Huawei. W przypadku tej drugiej firmy, postanowiono także „zgapić” kolor urządzenia, który już wcześniej pojawił w jednym ze smartfonów Huawei. Efekt końcowy ma być jednak lepszy i bardziej spektakularny.

By dowiedzieć się więcej, musimy jednak poczekać nieco ponad tydzień. Jestem pewien, że tym razem Xiaomi zaskoczy nas czymś więcej aniżeli tylko notchem, jak to miało miejsce ostatnim razem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj