Kilka tygodni temu Orange wprowadziło obsługę kart eSIM, z czego szczególnie zadowoleni są użytkownicy najnowszych Jabłuszek. Aktualna generacja iPhone’ów wspiera obsługę dwóch kart SIM, jednakże ta druga musi być w formie elektronicznej. Pomarańczowy operator postanowił więc wykorzystać ten fakt i polskich fanów firmy z Cupertino ściągnąć do siebie. Pośrednio się to udało, a może udać się jeszcze bardziej, szczególnie, że Orange udostępniło eSIM’y także dla smartwatchy.

Użytkownicy najnowszych Apple Watch 4 gen. właśnie podskoczyli z radości do góry. Są powody do zadowolenia, jednakże jeszcze nie teraz. Zmiany zostały już zaimplementowane, ale na ten moment korzystać z nich mogą wyłącznie użytkownicy zegarka od konkurencji. Chodzi o zegarek Samsung Galaxy Watch.

Rzecznik sieci Orange zapewnia, że to pierwszy, ale nie ostatni wspierany zegarek.

Można być pewnym, że jednym z kolejnych będzie właśnie model od Apple, który jest najpopularniejszym smart-zegarkiem na świecie. Wykorzystanie karty eSIM w zegarku, pozwala na dokonywanie tych samych czynności jak na zwykłym smartfonie. W każdym miejscu można połączyć się z internetem, zadzwonić czy napisać SMS. Choć rozmowa przez zegarek może wyglądać komicznie, to może się to przydać, szczególnie w sytuacjach awaryjnych.

Co więcej, dzięki dostępności LTE wprost z nadgarstka, będzie można pójść pobiegać bez telefonu, słuchając swojej ulubionej muzyki z serwisu streamingowego bez ich pobierania. Możliwości jest z pewnością więcej, o czym przekonać mogą się klienci sieci Orange.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj