Pewnie zastanawiacie się po co w ogóle piszę o tym, że jakiś sklep w 2019 roku wprowadza raty jako jeden ze sposobów płatności. Przecież każdy to już ma. Ale sytuacja nabiera zupełnie nowego znaczenia jeśli napiszę, że chodzi o Geekbuying, który od jakiegoś czasu ma swój sklep w Polsce o czym zresztą już kiedyś pisałem. Od teraz zamawiając stamtąd jakiś produkt będzie można zapłacić za niego w ratach online.

Chińskie sklepy z elektroniką co raz bardziej otwierają się na użytkowników z Polski i to raczej nie powinno nas dziwić, bo my znacznie więcej sprzętu kupujemy. A to więcej form płatności, a to wsparcie polskich systemów płacenia i tak dalej. Tym razem na Geekbuying.pl pojawiła się możliwość płacenia w ratach.

Co powinniśmy wiedzieć? Przede wszystkim to, że operatorem systemu ratalnego jest Dotpay, czyli jeden z najbardziej znanych systemów szybkich płatności elektronicznych. W ofercie mają dwa systemy ratalne, czyli erata (Alior Bank) i mRaty (mBank). Najważniejsze jest to, że w przypadku takiej formy płatności, cały proces kredytowy przebiega w internecie, bez wychodzenia z domu czy nawet wstawania od biurka.

Raty Dotpay w Geekbuying.pl
Raty Dotpay w Geekbuying.pl / fot. Geekbuying.pl

W ratach możemy kupić produkty o wartości od 300 do 20 000 złotych i okres spłaty rozłożyć na okres od 3 do 36 miesięcy. Wystarczy w trakcie zamówienia, w czwartym kroku dotyczącym płatności, wybrać opcję „Pay with Dotpay” – tak jak to widać na powyższym screenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj