Spotify to w mojej opinii najpopularniejszy serwis streamingowy. Można się na ten temat spierać, bowiem moje zdanie oparte jest na obserwacjach znajomych, którzy w 95% korzystają właśnie ze szwedzkiego serwisu z muzyką. Za jego popularnością stoją głównie przystępne pakiety cenowe i szeroki wachlarz artystów, których twórczości możemy słuchać w każdym miejscu na ziemi, w dowolnym czasie. Polacy najbardziej przypodobali sobie plan rodzinny, który de facto powinien zmienić nazwę na plan grupy przyjaciół, bowiem właśnie tak większość go wykorzystuje. Opłata na poziomie 5 złotych miesięcznie na głowę to tyle co nic, więc sam zaadoptowałem grupkę osób, z którymi stanowimy „rodzinkę”. To jednak nie jedyny ciekawy plan abonamentu dostępny na Spotify, szczególnie, że dziś dodano kolejny.

Drugim wartym uwagi jest plan studencki. Będąc studentem wystarczy się zweryfikować za pomocą legitymacji studenckiej i voila, miesięczny abonament wynosi 9,99 złotych. Bez kombinacji, bez szukania wirtualnych rodziców, siostry ani wujka. Po prostu – dyszka i gotowe. Dzisiaj uruchomiono także Spotify Duo, który można nazwać planem dla zakochanych. Może przesadzam, ale w sumie taki jest zamysł.

Za 25 złotych miesięcznie otrzymujemy dostęp do premium dla dwóch kont.

Spotify Premium dla par
Spotify Premium dla par / fot. Spotify

Można oczywiście wykupić na spółkę ze znajomym, mamą bądź kimkolwiek innym, lecz warunek jest jeden – trzeba żyć pod jednym dachem. Oczywiście jest to do ominięcia, aczkolwiek z przyzwoitości wspominam o oficjalnych zasadach Spotify Duo.

Samych korzyści z przejścia na premium jest sporo, bowiem przede wszystkim pozbywamy się reklam i mamy całkowitą dowolność co do słuchania muzyki – możemy słuchać dowolnych artystów i dowolnych kawałków wedle własnego widzimisię. Darmowe Spotify narzuca wiele ograniczeń, a sypnięcie groszem pozwala się ich pozbyć raz na zawsze.

Jeżeli jeszcze nie używaliście Spotify, warto skorzystać z darmowego okresu testowego, który być może pozwoli przekonać się do tej usługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj