Już Xiaomi Mi 9 pokazał, że nie trzeba wydawać 4 tysięcy złotych, żeby mieć flagowy i solidnie wyposażony smartfon. W zupełności wystarczy połowa tej kwoty. Z Xiaomi Mi 9 SE może być podobnie, choć pułap cenowy jest jeszcze niższy, bo bądź co bądź mówimy o średniopółkowcu. Póki co nie ma informacji o tym czy smartfon zadebiutuje w Polsce, ale to nic straconego bo zawsze można go kupić w innym miejscu. Szczególnie w takich cenach.

Jestem przekonany, że Xiaomi Mi 9 SE sprzedawałby się w naszym kraju jak tak zwane ciepłe bułeczki albo kroksy w dyskoncie na promocji. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że sprzedałby się lepiej niż flagowy Mi 9. No właśnie, sprzedałby gdyby tylko był dostępny. Póki co świetnie radzą sobie takie modele jak Xiaomi Mi 9 i Redmi Note 7, a o wersji SE tego pierwszego jak na razie cisza. Co więcej, mało jest przesłanek o tym by się to zmieniło, więc mam dwie sugestie. Pierwsza, możecie już zapoznać się z obszernymi pierwszymi wrażeniami o Mi 9 SE, bo cały czas testuje go Jakub. Druga, jeśli nie możecie się doczekać, smartfon w bardzo dobrych cenach można kupić w sklepie GearVita.

Xiaomi Mi 9 SE vs Xiaomi Mi 9
Xiaomi Mi 9 SE vs Xiaomi Mi 9 / fot. Mi

Zapytacie: W jakich cenach? Ceny są dwie, bo zależą przede wszystkim od tego jaką wersję pamięciową wybierzemy – obydwie mają 6 GB RAM i możemy wybierać między 64 GB i 128 GB jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną. Dla ścisłości, są to wersje globalne, z LTE B20 i NFC. Z tego co zdążyłem się rozeznać, poniższe ceny to obecnie jedne z najniższych (jak nie najniższe) za ten smartfon.

Xiaomi Mi 9 SE 6/64 GB za 365,99 dolarów z kodem 64GV9SEYU

Xiaomi Mi 9 SE 6/128 GB za 395,99 dolarów z kodem 128GV9SEYU

W szybkich przeliczeniu, obecnie za wersję tańszą wychodzi około 1430 złotych, a za droższą około 1545 złotych.

Aby uzyskać powyższe ceny trzeba podczas zamówienia wprowadzić kod rabatowy. Jedyne „ale” mam do kosztów wysyłki, bo co prawda jest to wysyłka z opcją „Priority Line”, ale trzeba wysupłać jeszcze na nią kilka dolarów.

Wpis powstał we współpracy z Gearvita

7 KOMENTARZE

  1. Niekoniecznie. Jeśli ktoś ma maks. 1500 złotych i choćby skały srały nie może dołożyć złotówki, to wybierze Mi 9 SE. Zresztą, takim sposobem dokładalibyśmy coraz więcej i więcej, a to nie o to chodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj