Jakiś czas temu mogliście zapoznać się z recenzją słuchawek QCY T1, które jak się trafi w dobrej cenie, to ciężko jest znaleźć coś lepszego. Z tego co widzę po komentarzach, to są bardzo popularne wśród użytkowników, ale chyba nie aż tak bardzo jak Xiaomi AirDots czy teraz Redmi AirDots. Jeżeli ostatnio myśleliście o tanich słuchawkach bez żadnych kabelków, to AirDotsy od Xiaomi można kupić w przyzwoitej cenie.

Z tymi słuchawkami od Xiaomi zrobiło się niemałe zamieszanie, bo jakby tak wszystko uogólnić, to można stwierdzić, że wszystkie trzy wymienione słuchawki pochodzą od… Xiaomi albo po prostu mają z tą firmą mniejszy bądź większy związek. Gdyby jednak wybrać te „najbardziej z Xiaomi” to jest to właśnie model, który widzicie w tytule i na zdjęciach w tym tekście.

Xiaomi AirDots
Xiaomi AirDots / fot. Mi

Co to takiego? W gwoli przypomnienia, Xiaomi AirDots to małe, bezprzewodowe „pchełki” w ładującym pudełku i jednocześnie pierwsze tego typu słuchawki od Mi. W skrócie, są bardzo lekkie (4,2 g), na jednym ładowaniu i z pomocą energii z pudełka mogą pociągnąć do 12 godzin, działają na Bluetooth 5.0 i obsługuje się je dotykowo, dzięki sensorom na obudowie.

Xiaomi AirDots z darmową wysyłką z Polski są do kupienia za 179,99 złotych. Wystarczy kod: BF3D8IC7.

Xiaomi AirDots
Xiaomi AirDots / fot. Mi

Zdaję sobie sprawę z tego, że można te słuchawki znaleźć w niższej cenie, ale głównie w chińskich sklepach z elektroniką. Wcale tego nie ukrywam, nie neguję, bo sprawdzałem przed napisaniem i wiem, że tak jest. Patrząc jednak na porównywarki cen w Polsce – taniej tych słuchawek po prostu nie znajdziecie, bo niemal zawsze widnieje dwójka z przodu. Tutaj przewagą jest to, że mamy 1 rok gwarancji i 2 lata rękojmi, a wysyłka nie dość, że jest bezpłatna to jeszcze realizowana w kilka dni z polskiego magazynu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj