Pojawienie się iPhone’a XR na rynku wywołało mieszane uczucia. Z jednej strony to całkiem ciekawy smartfon z dość dobrą specyfikacją sprzętową. Oprogramowanie to już kwestia gustu, ale użytkownicy kupujący iPhone’a wiedzą z czym to się je, więc narzekać nikt nie powinien, chyba że mowa o cenie. Ta standardowo okazała się być wyższa niż przewidywano, szczególnie że Apple o modelu XR miało w zwyczaju mówić jako o modelu budżetowym, na każdą kieszeń. Początkowa cena w wysokości 3729 złotych zaskoczyła każdego, niemalże zwalając z nóg. Na szczęście czas działa na naszą korzyść i wspomniany model da się kupić już w znacznie lepszej cenie, szczególnie podczas niektórych promocji.

Takowa trafiła się właśnie w sklepie Media Expert, który jak wiadomo działa na polskim rynku od wielu lat, wiec zakupów nie ma się co obawiać. iPhone XR jest dostępny w tym sklepie niemal od premiery, jednakże dopiero teraz cena spadła do poziomu, który faktycznie może zachęcać do wydania swoich zarobionych pieniędzy.

Smartfon jest dostępny w sześciu kolorach, ale tylko biały wariant objęty jest promocją. Białego iPhone’a XR można zakupić za 3049 złotych. Jedyny „haczyk” jest taki, że smartfonu nie można zamówić w sklepie internetowym i trzeba go szukać w sklepach stacjonarnych. Ich listę można sprawdzić na stronie z produktem.

iPhone XR w promocji
iPhone XR w promocji / fot. Media Expert

To 400 złotych taniej od pozostałych kolorów, więc pozostałą kwotę można przeznaczyć na dodatkowe akcesoria, jak etui czy szkło hartowane, a nawet na wiele więcej. Ptaszki ćwierkają, że powoli zbliża się następca tego modelu, więc być może ceny będą jeszcze spadać. Niestety, ciężko to jednoznacznie przewidzieć, więc warto rozważyć zakup już teraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj