MrCiastku we współpracy z Ultimate Games w trzecim kwartale tego roku zamierza wydać na Steamie grę symulacyjną, w której nick 666masturbator666, no cóż, nie będzie nie na miejscu. Kto wie, może wystrzelą z tytułem, który nieco rozrusza sztywne, growe środowisko? Oto Wanking Simulator!

Gra ma opowiadać historię Winstona Gaya, który, co widać na obrazku, posiada pewne talenty, którymi nie za bardzo należy chwalić się publicznie. Nie wiadomo, czy nie wiedział, że nie należy, czy po prostu miał to gdzieś, skończyło się to dla niego bardzo źle. Po interwencjach mieszkańców Gay Bay, skorumpowane władze pozbawiają go dachu nad głową. Pozostała mu tylko zemsta.

Tak w telegraficznym skrócie przedstawia się fabuła. Czy porywająca? Ciężko wyrokować, ale jak już dostaniemy grę w swoje graby, a te przecież najlepsze, będzie można powiedzieć więcej. Rozgrywka, jak pokazuje trailer, zaprezentowana jest w trybie pierwszoosobowym (co skutecznie uniemożliwia zobaczenie „za dużo”). Radosna rozpierducha, z „bronią” w ręku ma być, podobnie jak w kontrowersyjnym Postalu, odbywać się w ciągu kilku dni, wypełnionych masturbacyjnym chaosem. W tytule Running With Scissors można było na przeciwników zwyczajnie naszczać, tutaj, no cóż… Bohater potrafi wycisnąć z siebie również supermoce takie jak telekineza i strasznie soczyście wyglądający kopniak. Będzie ciekawie.

Wanking Simulator
Wanking Simulator / fot. informacja prasowa

Oczywiste jest, że gra, ewidentnie zrobiona dla jaj, ociera się o mocno niepoprawne politycznie tematy, ale coś mi się wydaje, że wszelkie protesty zarówno autor jak i dystrybutor są gotowi przyjąć na klatę. Jedyne co pozostaje, to wziąć się w garść i poczekać. Premiera już wkrótce.

Strona gry na Steam dostępna jest tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj