Jak to przeważnie bywa przy okazji ważnych urządzeń, ich premierę można oglądać na żywo w internecie. Honor 20, a w zasadzie cała seria Honorów 20 to niewątpliwie istotne urządzenia na smartfonowym rynku. Jeżeli na bieżąco chcecie śledzić premierowe wydarzenie i dowiedzieć się, co oferują nowe Honory, to trzeba poczekać do 15:00 i włączyć livestream z konferencji.

Honor 20 nie jest już jakąś wielką tajemnicą, bo przed premierą sporo informacji wyciekło do sieci, wliczając w to nie tylko specyfikację, ale też grafiki prasowe. Na jedne z nich możecie zerknąć poniżej i jednocześnie sprawdzić, czego możemy się spodziewać.

Honor 20 ma wyglądać właśnie tak, według WinFuture:

Skoro ma to być seria smartfonów to obok Honora 20 pojawi się też Honor 20 Pro (podobnie jak to miało miejsce z OnePlusem 7 i 7 Pro), ale być może będzie też Honor 20 Lite, który swoją drogą już miał swoje „pięć minut” na początku maja.

Honory przeważnie były tańsze od modeli Huawei, które pojawiły się w tym samym roku, więc można się spodziewać, że za Dwudziestkę zapłacimy mniej niż za Huawei’a P30 i analogicznie będzie z wariantem Pro. Nie ma co rozpisywać się o specyfikacji, bo tą oficjalną poznamy za kilka godzin.

Premiera Honora 20 – gdzie obejrzeć?

Wydarzenia związane z premierą nowych Honorów można śledzić na kilka sposobów, ale wiadomo, że tym głównym jest livestream prosto z konferencji w Londynie. Konferencja rozpocznie się o godzinie 15:00 czasu polskiego i można ją obejrzeć poniżej:

Można też śledzić hasztag #CaptureWonder w mediach społecznościowych, żeby przefiltrować informacje i wyświetlić tylko te dotyczące premiery Honora 20.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj