Pamiętacie jeszcze taki smartwatch od Huami, czyli marki należącej do Xiaomi? Xiaomi Huami AmazFit 2 Stratos – strasznie długo się nazywa, ale sprzęt zacny, bo umie dostatecznie dużo, żeby zastanowić się nad zakupem. W końcu sezon komunistyczny zakwitnięty w pełni. A jakby się trafiła dobra promocja, to pewnie jeszcze lepiej?

No i fantastycznie się składa, bo zakupy, które są z darmową wysyłką z Polski, które są lekką ręką tańsze od ściągania z chińskich sklepów, to jest to. Teraz, jak już każdy czytający to łowca cebuli strzyże uszami z radości, to można przejść do konkretów.

AmazFit 2 Stratos
AmazFit 2 Stratos / fot. Huami

Samego zegarka nie ma co jakoś przesadnie reklamować. Jeden z droższych w ofercie Xiaomi, ale dzięki temu co potrafi, to co na metce jest mocno uzasadnione. Dzięki GPS i integracji ze Stravą każdy aktywny fizycznie, będzie w stanie sprawdzić z dużą dokładnością gdzie i ile się spocił. Nawet wody się nie boi i w przeciwieństwie do tańszych, wcale nie głupszych zegarków, można sobie spokojnie popływać, bez zbędnego martwienia się, że coś zaparuje, zamoknie albo zawoła o serwis.

Amazfit 2 Stratos to konstrukcja, która powinna zadowolić każdego. Szczególnie, że dzięki uprzejmości polskiego Geekbuying można go dostać za naprawdę sporo mniej, niż normalne ceny rynkowe.

Użycie kodu UEB2IIRS spuści cenę do 522,49 złotych, czyli najprościej mówiąc, nie tylko najtaniej w Polsce, ale i w Chinach.

Okazja, jakiej żaden planujący zakup tego modelu nie powinien przegapić, tym bardziej, że według agregatorów może się okazać, że za to urządzenie trzeba wyjąć lekko z sześć i pół stówy. No i darmowa wysyłka firmą kurierską z Polski. Dzień Dziecka się zbliża nieubłaganie, a zakup zrobiony w najbliższym terminie, może jeszcze dojedzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj