Mobvoi to firma, która od niedawna kojarzy się z jednym z popularniejszych i bardziej opłacalnych smartwatchy z systemem Wear OS. Polecane modele można policzyć na palcach u jednej ręki, a Mobvoi TicWatch jest właśnie jednym z nich. Idąc za ciosem, firma już za kilka dni pokaże swój nowy wynalazek, o którym sukcesywnie będzie informować przed premierą.

Jak na razie wiemy tylko tyle, że nowy smartwatch będzie i zapewne będzie jakąś ulepszoną odsłoną TicWatcha. Wszystko za sprawą krótkiej zapowiedzi na Youtubie z tajemniczymi przebitkami. Zerknijcie najpierw na to:

Pewne jest to, że nowy zegarek będzie podobny do tego, który już Mobvoi ma w swoim portfolio, choć ja widzę też tam lekkie podobieństwo do smartwatchy od Samsunga, szczególnie patrząc na pasek. Jest okrągły wyświetlacz, wbudowany pulsometr, dwa przyciski po boku z koronką czy ładowanie zapewne za pomocą dedykowanej stacji dokującej. Jedyne co mnie zastanawia dotyczy tego z czego był znany TicWatch – Czy nowy smartwatch też będzie hybrydą i będzie łączył dwa wyświetlacze?

Jedno jest pewne – nowy smartwatch Mobvoi zadebiutuje 10 lipca.

Mobvoi ma zadebiutować w połowie przyszłego tygodnia, ale poczynając od jutra (czyli 5 lipca) firma ma podnosić kurtynę trochę wyżej i codziennie udostępniać jakieś informacje o smart-zegarku. Wszystkie informacje można śledzić między innymi na oficjalnej stronie Mobvoi i zapewne na kanał social media. Szukajcie pod hasztagiem #SimplyBoosted.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj