Cena Xiaomi Mi Band 4 spada z tygodnia na tydzień, co mnie niezmiernie cieszy, bo tym samym zakup tej opaski staje się coraz bardziej opłacalny. Im bliżej stówki tym lepiej, choć jak ostatnio pisałem, cena na poziomie 169 złotych w Polsce też ma swoje spore plusy. Tym razem będzie jednak o smartbandzie prosto z Chin, bo można go wyrwać za niecałe 125 złotych.

Mi Band 4 zadebiutował oficjalnie 11 czerwca i mimo tego, że od tamtej pory minął już ponad miesiąc, nadal nie wiemy ile opaska będzie kosztować w Polsce. To ważne, szczególnie dla osób, które chcą mieć oficjalną gwarancję, wsparcie i takie tam. Ale prawda jest taka, że jeśli ktoś już polował na tą opaskę to już dawno to zrobił albo zrobi to w najbliższym czasie, nie czekając na to jak sytuacja rozwinie się na polskim rynku. A jeśli jesteście w drugiej grupie, to jest ku temu dobra okazja, by ostatecznie pacnąć w tak zwane „kup teraz”.

Xiaomi Mi Band 4 / fot. Mi
Xiaomi Mi Band 4

Sklep GearBest ponownie zjechał z ceną opaski i tym razem do poziomu 32,99 dolarów.

Oznacza to, że po szybkim przeliczeniu na pewno zamkniemy się w kwocie 125 złotych za wszystko. Za wszystko, bo w tej cenie mamy darmową, rejestrowaną wysyłkę do Polski – żadnych dodatkowych, niespodziewanych opłat. Wysyłka ma być realizowana od 22 lipca, a przynajmniej to wynika z informacji zawartych na stronie.

I na koniec jeszcze ciekawostka – w chwili pisania tego tekstu, poprzednia opaska, czyli Xiaomi Mi Band 3 z oficjalnej dystrybucji kosztuje 129 złotych. Dla mnie rachunek jest prosty – w tym przypadku lepiej jest wybrać Mi Banda 4 z Chin niż ciut droższą, ale starszą generację z Polski.