Trwający jeszcze Comic-Con w San Diego z każdą chwilą przynosi nam coś nowego. Sporo działo się wokół gry Marvel’s Avengers, na którą – jeszcze przed obejrzeniem tego co zaraz pewnie i wy obejrzycie – czekałem jak małe dziecko na prezenty pod choinką. Wszędzie zdarzają się wycieki informacji i to też przytrafiło się tej grze. Dzięki temu możemy zerknąć na to, czego spodziewać się po całości.

Gra Marvel’s Avengers pojawiła się już jakiś czas temu na E3 2019, a teraz, jak się okazuje w znacznie dłuższej formie, zagościła też na Comic-Con. A skoro tak, to można było się spodziewać, że gameplay z gry zobaczy znacznie więcej osób niż ci, którzy byli tam na miejscu. Ktoś wziął telefon, ktoś nagrał i wyszło kilka minut z samej rozgrywki.

Zerknijcie najpierw sami:

I co? Jak wrażenia? Bo przyznam szczerze, że w moim przypadku emocje trochę opadły. Nadal będę wyczekiwał tej gry, bo po prostu lubię Avengersów, ale na pewno nie z wypiekami na twarzy. Fakt, gra zapowiada się rewelacyjnie pod względem grafiki, dynamiki i ogólnej „rozwałki” (szczególnie gdy spojrzymy na Hulka rzucającego ludźmi jak kukłami), ale mam pewne zastrzeżenia do sposobu rozgrywki. Nie chcę tutaj nic prorokować, ale coś mi się zdaje, że gra szybko może się znudzić. Przerywnik filmowy, trochę grania, potem znowu przerywnik i znowu granie do najbliższej przeszkody, ponownie trochę filmu i znów granie, ale z kolei innym Avengersem. I tak dalej.

Obym nie miał racji, ale z tych kilku minut grania można sporo wywnioskować. Tego dowiemy się dopiero w przyszłym roku, bo premiera gry jest przewidziana na maj 2020 roku. Ewentualnie trochę wcześniej, o ile pojawią się kolejne tego typu, nie do końca oficjalne, materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj