Osoby, które ostatnio trafiły na mojego Twittera mogły zauważyć, że od jakiegoś czasu testuję odkurzacz Xiaomi Jimmy JV51. Kilka razy przeleciałem już nim mieszkanie i jestem pod wrażeniem jak dobrze sobie radzi. Znaczy się… ciągnie. To nie jest jeszcze recenzja, bo ta pojawi się wkrótce. Tym razem chciałbym wspomnieć o tym, gdzie taki odkurzacz można kupić i to w najlepszej cenie w Polsce.

https://twitter.com/nawkrzy/status/1150102524516605952

Jimmy JV51 to odkurzacz bezprzewodowy, który jest całkiem dobrze znany wśród osób rozglądających się za takim sprzętem (i tym samym korzystających z takiego właśnie). Z początku trochę sceptycznie podchodziłem do tego modelu, ale po kilkunastu dniach mogę śmiało napisać, że taki Jimmy może ze spokojem zastąpić tradycyjny odkurzacz. W porównaniu z moim ma zauważalnie większą moc ssania w trybie turbo. Gdyby tylko bateria tak szybko nie znikała to byłby niezastąpiony – ale baterię zawsze można dokupić, taki plus. Do tego mamy cztery rodzaje szczotek, szybko-czyszczący się pojemnik i filtr HEPA.

Odkurzacz Jimmy JV51 można kupić za 579,99 złotych z kodem HAI2N618.

I tak, odkurzacz Jimmy JV51 jest do zgarnięcia za naprawdę uczciwą kwotę wynoszącą 579,99 złotych. Przeważnie spotyka się go w Polsce za przynajmniej jakieś 150 złotych więcej. Z rabatową ofertą wyskoczył sklep GeekBuying, który za pomocą kodu HAI2N618 obniżył cenę o 70 złotych.

Jimmy JV51
Jimmy JV51 / fot. Xiaomi

Po zamówieniu odkurzacza powinniśmy dostać go w trzy dni, bo wysyłka jest darmowa i jest realizowana z Polski.

10 KOMENTARZE

  1. no i nie jestem przekonany, chętnie bym zobaczył testy. dwa razy wtopiłem z xiaomi i zszargałem sobie nerwy z ich serwisem.

    • Na dniach będzie recenzja tego JV51. Tak na szybko, to jeden z niewielu tego typu odkurzaczy, który może zastąpić ten tradycyjny. Kilka ich już miałem w swoich rękach. Jedyny minus, na turbo szybko ssie baterię i warto pomyśleć o zakupie drugiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj