Słuchaliście już odcinka numer 26? Jeżeli nie, to zapraszamy do nadrobienia, a jeśli tak, to zobaczcie go w nowej, jutubowej formie. Pierwotnie ten odcinek podcastu pojawił się 2 sierpnia i ze względu na takie, a nie inne historie, na galaktycznego wrzucamy go dopiero teraz. Ale z dodatkowym, myślę, że bardzo ważnym info.

Razem z odcinkiem #26 wprowadziliśmy małe odświeżenie, trochę przebudowaliśmy podcast pod względem tematycznym i mamy nadzieję, że teraz będzie jeszcze lepiej. Jest trochę zmian, o których napisaliśmy pokrótce tutaj, o których szerzej pogadaliśmy w odcinku na początku. Mamy też w planach zupełnie osoby artykuł o tym jak będzie wyglądała przyszłość podcastu.

Postanowiliśmy trochę przemieszać formę odcinka, żeby nie było nudno. W skrócie, będą trzy główne części, które będą pojawiały się przemiennie. Po pierwsze – grubsze tematy po staremu, czyli nasze opinie na to co się działo. Po drugie – recenzje w różnej formie, gdzie w jednym odcinku skupiamy się na jednej rzeczy i ją omawiamy. No i po trzecie – nowy cykl „Nostalgią po jajach”. Prawda, że cudna nazwa? No, to tam będzie o tym, co nam najbardziej zapadło w pamięci. Może to być jakaś gra, może film albo kreskówka, wydarzenia z dzieciństwa, najzwyklejsza rzecz albo ta nauczycielka od angielskiego, do której nawet ochroniarz wzdychał.

Widzicie też, że pojawiły się nowe, mniej monotonne miniaturki nawiązujące do tematu odcinka no i najważniejsze – wreszcie wrzuciliśmy podcast na YouTube’a! Póki co kilka odcinków, ale systematycznie będziemy dodawać kolejne – te co już były i te co będą.

W tym odcinku się wlało w gardła:
Krzysiek – Tak Pale Ale i Kramah India Pale Ale (Bevog), Adam – Harnaś (Carlsberg Polska)

W odcinku:
00:00:00 – Początek znacznie dłuższy niż zwykle
00:16:15 – Kilka szybkich newsów
00:34:00 – Długa rozmowa o hulajnogach elektrycznych
01:15:31 – Czy FaceApp to zło?

I jeszcze linki, o których wspominaliśmy:
Kanał na Discordzie
Artykuł o hulajnogach na Tabletowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj