Widać, że KUGOO radzi sobie coraz lepiej i ma już w ofercie kilka modeli hulajnóg elektrycznych. Pod koniec maja testowałem KUGOO S1 i byłem bardzo zadowolony. Jest też ulepszony model z dopiskiem Pro, ale też G-Booster, który potrafi rozpędzić się do 55 km/h. Pojawił się też najnowszy model KUGOO M2 Pro, który chciałbym kiedyś przetestować. Ogólnie to „dzieje się”. Tym razem jednak mam na myśli hulajnogę KUGOO S1 Pro, którą aktualnie można kupić trochę taniej.

Jak się można domyśleć, tytułowa hulajnoga jest ulepszoną wersją hulajnogi elektrycznej o tej samej nazwie, ale bez „Pro”. Już kiedyś pisałem o zmianach i różnicach między wersjami, ale żeby krótko przypomnieć, to wypiszę te najważniejsze. Najważniejsze jest to, że S1 Pro ma wzmocnioną i bardziej wytrzymałą konstrukcję, poprawiony mechanizm rozkładania hulajnogi, a do tego ma większy akumulator. Co więcej, powiększono też tylne koło, które w poprzedniej generacji było zbyt cienkie i wpadało w szczeliny chodnika. Dodano też oświetlenie na końcach kierownicy, co na pewno zwiększa bezpieczeństwo.

Więcej o S1 Pro możecie przeczytaj w tym artykule.

KUGOO S1 Pro
KUGOO S1 Pro

Model S1 Pro można kupić w sklepie GeekBuying, który obniżył jej cenę. Obecnie zamiast 1389 złotych, kwoty, w której hulajnoga zadebiutowała w sprzedaży, możemy zapłacić 1299 złotych. Nadal mamy darmową dostawę kurierem, torbę do przenoszenia hulajnogi w zestawie i gwarancję na terenie kraju. Trzeba też zaznaczyć, że obniżka dotyczy tylko czarnej wersji kolorystycznej.

KUGOO S1 Pro można kupić tutaj w obniżonej cenie.

KUGOO S1 Pro
KUGOO S1 Pro / fot. GeekBuying

Myślę, że cena jest w porządku, tym bardziej, że wersja bez „Pro” jest tylko o 50 złotych tańsza. Pro ma trochę usprawnień względem swojego poprzednika, więc taka różnica to żadna oszczędność. Spokojnie można ten model rozważać jako alternatywę dla takich hulajnóg jak Xiaomi M365 czy Ninebot ES2.

Hulajnogę można też zamówić z opcją płatności za pobraniem – nową formą zapłaty.

Wpis powstał we współpracy z GeekBuying.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj