Najpierw trafiła wyjątkowo tylko do Verizonu w Stanach, potem miała pojawić się w Europie, ale nie było do końca wiadomo czy też w Polsce. Od premiery tego wyjątkowo interesującego i drogiego smartfonu minęły około dwa tygodnie i wreszcie kilka informacji się potwierdziło. Nowa Motorola razr będzie dostępna w Polsce, ale zainteresowani muszą wiedzieć, że nie będzie to takie proste.

Motorola RAZR 2019
Motorola RAZR 2019 / fot. evleaks

Nie pójdziemy do pierwszego lepszego marketu i nie kupimy nowej Motoroli „od ręki”, a przynajmniej na początku uruchomienia sprzedaży. Po pierwsze, Motorola razr w Polsce pojawi się już w styczniu 2020 roku. Po drugie, będzie na wyłączność jednej sieci operatorskiej i jeśli choć trochę znacie specyfikację nowej „Motki”, to już pewnie wiecie, że będzie to Orange. Wszystko dlatego, że razr obsługuje eSIM, a taka usługa jest dostępna tylko u „pomarańczowych”.

Powyższe informacje potwierdził Rzecznik Orange Polska, Wojtek Jabczyński, a to co przekazuje, przeważnie się sprawdza, więc nie ma powodów, by mu nie wierzyć.

https://www.facebook.com/wojciech.jabczynski/posts/2467305060005277

Nadal czekamy na info, kiedy składana Motorola dokładnie pojawi się w Orange i w jakiej cenie czy w jakich taryfach będzie do kupienia. Już teraz wiadomo, że na pewno nie będzie to abonamentowy strzał w dziesiątkę, a model ekskluzywny, na którego pozwolą sobie tylko ci z bardziej zasobnym portfelem. Europejska cena jest na poziomie 1599 euro. W Polsce pewnie będzie siódemka z przodu, ale pewnie ostateczna kwota będzie niższa, gdy ktoś dokupi jeszcze odpowiednie usługi.

Jeśli poszukujecie jeszcze informacji o Motoroli razr to zajrzyjcie do poniższego wpisu. Tam dowiecie się tego, co ja sądzę na jej temat.

Nowa Motorola razr już jest. Wszystko pięknie, tylko ta cena…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj