Wiadomo, że teraz wśród applowców królują słuchawki AirPods Pro, ale jeśli ktoś chciałby zmieścić się w trzycyfrowej kwocie, to może pomyśleć o poprzednich słuchawkach – AirPods 2. A nawet jeśli ktoś ma odłożone tyle kasy ile kosztuje wersja Pro, to aktualnie może mieć za to nawet dwie sztuki zwykłych AirPodsów. Znalazłem je za 549 złotych, co może nie jest wybitną cebulą, ale jednak to i tak najniższa kwota za te słuchawki.

Ostatnio szaleję z zamówieniami do paczkomatu. Kwarantanna i urządzanie mieszkania robią swoje i po 11 przesyłce już przestałem liczyć ile ich jest. Doszło do tego stopnia, że dwie paczki miałem przerzucone do innego paczkomatu, bo ten docelowy się… zapchał. Pisze o tym nie bez powodu, bo to właśnie na głównej stronie Allegro trafiłem na promkę ze słuchawkami Apple.

Apple AirPods 2
Apple AirPods 2 / fot. Apple

I tak na szybko. 549 złotych – za tyle można obecnie kupić słuchawki AirPods 2 z etui ładującym. Ich dokładne oznaczenie to  Jak dobrze pamiętacie, w trakcie debiutu 2. generacji słuchawek były one wycenione na 799 złotych i taka też kwota widnieje cały czas na oficjalnej stronie Apple. Warto zaznaczyć, że nie jest to wersja z etui, które ładuje się bezprzewodowo – taki zestaw to koszt 999 złotych.

AirPods 2 na Allegro
AirPods 2 na Allegro / fot. Allegro

Dodatkowo, dla tych co mają usługę Allegro Smart, wysyłka do paczkomatu jest bezpłatna. Z tego co widzę, sprzedawcą jest Media Markt i promocja jest związana z ich debiutem na Allegro.

Porównałem ceny i w chwili publikacji tego wpisu nie znalazłem taniej. Najniższa cena w porównywarkach to 595-599 złotych, więc 5 dyszek zawsze zostaje w kieszeni. Na jedną maseczkę, czy coś.

3 KOMENTARZE

  1. Mam polskie Federal 40 i nie zamienię na nic innego. Oprócz dobrej izolacji i mikrofonu projektant powinien dostać Nobla za wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj