W dzisiejszych czasach nawet kwiatka w doniczce możemy kontrolować z poziomu smartfonu. Nic więc zaskakującego w tym, że są takie urządzenia jak inteligentne wagi. Osobiście używam wagi YUNMAI z Xiaomi Youpin i sprawdza się bardzo dobrze. Huawei AH100 to coś podobnego i coś co dzisiaj o 20:00 będzie mocno przecenione.

Huawei A100 to jedna z popularniejszych wag, która ma Bluetooth 4.1 i jest kompatybilna z większością smartfonów na Androidzie lub iOS. Oprócz zwykłego pomiaru wagi ciała ma też kilka innych funkcji jak choćby pomiar zawartości tkanki tłuszczowej. Na podstawie kilku wskaźników jest w stanie przekazać trochę więcej informacji o kondycji naszego ciała niż tylko to ile ważymy.

Waga Huawei AH100
Waga Huawei AH100 / fot. Huawei

Waga wygląda całkiem dobrze, działa na cztery baterie AAA i w trybie czuwania może działać do 12 miesięcy. Górna część jest wykonana ze szkła, a waga sama w sobie może wykonać pomiar masy ciała do 150 kilogramów.

Przeważnie za Huawei AH100 trzeba zapłacić trzycyfrową kwotę i tylko w dobrych promocjach można ją wyrwać za mniej niż 100 złotych. To co powiedzieć o promocji, gdzie taką wagę można mieć za 48 złotych? W dodatku z darmową dostawą jeśli ktoś ma Allegro Smart i 8 monetami za zakup przez aplikację. Mega cebula? Z pewnością skoro na Pepperze od razu zrobiło się gorąco.

Waga Huawei AH100 za 48 złotych w okazjach Allegro

Okazja z wagą w promocyjnej cenie rozpocznie się 31.05 punktualnie o godzinie 20:00 i już teraz jestem pewien, że rozejdzie się błyskawicznie. Prawdopodobny bezpośredni link wrzuciłem powyżej i umieściłem w źródle. Jak się „przygotować”? Najlepiej jest dodać okazję do obserwowanych i kupić wagę przez aplikację. Podobny patent działał przy okazji Allegro Smart! Week.

Jak obstawiacie? Po ilu sekundach będzie wyprzedane? ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj