Przejazd słynną Route 66 w Stanach? Odrestaurowany Ford Mustang z 67-ego w garażu? Albo zejść takiego kebaba, po którym pali dwa razy? No dobra, z tym ostatnim to przesadziłem. Każdy ma swoją listę marzeń, nawet jeśli jest tylko głowie. Z angielskiego Bucket List. Jeśli jesteście fanami wszystkiego co związane z Nintendo to musicie na tej liście dopisać jedną rzecz – wizytę w genialnym Nintendo Super World, które właśnie powstaje w Japonii.

O tym, że będzie świat Nintendo w Japonii wiedziałem już od jakiegoś czasu. Nawet rozmawialiśmy kiedyś o tym z Adamem. Ale przyznam szczerze, że dopiero jak zobaczyłem to na tym krótkim filmie, który jest poniżej, to moje oczy były tak duże i podobnie się kręciły jak te złote monety z Mario. Nintendowy park rozrywki powstaje w Osace w parku rozrywki Universal Studios.

No dobra, to patrzcie jak to świetnie się zapowiada:

Po prostu jest wszystko tak jak trzeba. Poruszające się rośliny, grzyby i żółwie, zamek, gdzieś tam spacerujący Yoshi, a nawet kręcące się monety. Identycznie jak w grach. Wygląda to trochę tak jakby ktoś chciał nas wrzucić do świata Mario i sądząc po tym jak to się prezentuje jeszcze przed otwarciem i podczas trwających prac, to coś czuję, że efekt końcowy będzie więcej niż satysfakcjonujący.

Początkowo wielkie otwarcie Nintendo Super World miało odbyć się jesienią 2020 roku, ale z powodu epidemii, zostało to przeniesione na rok 2021. No dobra, to kto już rezerwuję bilety na lot do Japonii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj