I to się nazywa news! Kompletnie niespodziewanie pojawiły się informacje o nadchodzącym, nowym smartwatchu Mobvoi – TicWatch Pro 3. Był TicWatch Pro, potem pojawiła się jego udoskonalona wersja TicWatch Pro (2020) między innymi z większą ilością RAMu, a teraz możemy chociaż zobaczyć jak wygląda kolejna generacja.

Wygląda na to, że ktoś tam w brytyjskim Amazonie zasnął nad klawiaturą i przez przypadek (ta, jasne) wrzucił przedwcześnie do oferty sklepu nowy zegarek Mobvoi. Potem wygrzebał to jeden z użytkowników reddita i tak po chwili piszę o tym ja. Stwierdziłem, że informacje – choć jest ich niewiele – są na tyle istotne, że warto to puścić dalej. TicWatch Pro jest jednym z lepszych i najlepiej wyposażonych obecnie smartwatchy z systemem Wear OS i z nowym modelem może być podobnie.

TicWatch Pro 3 pojawił się na Amazonie:

TicWatch Pro 3 na Amazonie / fot. Amazon.co.uk
TicWatch Pro 3 na Amazonie / fot. Amazon.co.uk

Co wiemy? Przede wszystkim to, że smartwatch będzie miał wbudowany GPS, ale to raczej oczywiste skoro poprzednie modele też go miały. Według tego co widać na screenie, zegarek ma kosztować 299,99 funtów, co przekłada się na prawie 1500 złotych. Liczyłem, że cena będzie niższa, bo ulepszoną wersję TicWatch Pro można mieć za prawie 100 funtów mniej.

TicWatch Pro 3 z premierą ustawioną na 1-go października?

TicWatch Pro 3
TicWatch Pro 3

Jeśli wierzyć informacjom z Amazonu, zegarek zadebiutuje wraz z początkiem października. A wygląd? Tutaj widać pewne zmiany względem poprzedniego TicWatcha. Nie są diametralne, ale widać, że smartwatch może mieć smuklejszą budowę i według mnie, prezentuje się bardziej elegancko i mniej topornie. Są dwa przyciski po prawej stronie, duży wyświetlacz (nie ma żadnych wzmianek o „warstwie” FSTN), a pasek choć ma przeszycie to wygląda jakby był z tworzywa, a nie ze skóry.

To jak, kto wyczekuje premiery nowego TicWatcha?

2 KOMENTARZE

    • Racja, jeśli ma kosztować więcej, to powinno się to przekładać na funkcje. Ale TicWatch Pro już sam w sobie jest świetny, więc ciężko coś w niego jest jeszcze wcisnąć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj