Wreszcie nadeszła ta najważniejsza chwila dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie, gdzie do wygrania były dwa routery Tenda – model Tenda AC19 i Tenda AC21, które jakiś czas temu sam też testowałem. Konkurs się zakończył, więc najwyższy czas na ogłoszenie wyników. Kto zatem jest nowym i szczęśliwym posiadaczem jednego z dwóch wspomnianych routerów?

Zadanie w konkursie było proste, ale wymagało sporo kreatywności. Wystarczyło w jakiś niebanalny sposób umieścić w swojej pracy dwa słowa: TEN i DA. Forma pracy była dowolna i takie też zgłoszenia do nas przyszły. Były pojedyncze zdania (ale niestety żadne nas nie powaliło), było sporo prac tekstowych i graficznych, a nawet jeden film. Nie był to może konkurs z największą liczbą nadesłanych zgłoszeń, ale i tak było ich kilkadziesiąt za co dziękujemy. Co ciekawe, nie obyło się też bez plagiatów, czego się nie spodziewaliśmy i co oczywiste, nie popieramy.

Wybraliśmy dwie prace, które według nas okazały się najlepsze i które umieściłem poniżej. Pierwsza z nich to prosty, kolorowy, ale bardzo uroczy komiks. Druga to „własna inwencja twórcza”, która wymagała nie tylko pomysłu, ale też manualnych zdolności i wykonania.

Pozostaje nam tylko napisać:

GRATULUJEMY!

Router Tenda AC19 wygrywa: Mateusz Ziółkowski 

Router Tenda AC21 wygrywa: Krzysztof Szewczyk

Nagrody zostały przyznane losowo, a my skontaktujemy się ze zwycięzcami, by ustalić szczegóły wysyłki.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj