Kiedy przygotowywałem ostatnie zestawienie z grami w promocji na Nintendo Switch, te trzy tytuły były jeszcze w regularnej cenie. A pisząc trzy tytuły mam na myśli trzy gry AAA z Mario w roli głównej. Każda z tych gier została mocno przeceniona w sklepie Nintendo eShop.

Gry typu AAA, czyli te najlepsze i kluczowe na daną platformę zazwyczaj kosztują najwięcej. Przykładu na Nintendo Switch nie trzeba szukać daleko. Pierwsza z brzegu, gra Zelda: Breath of the Wild, pomimo premiery w 2017 roku nadal trzyma cenę powyżej 200 złotych. Podobnie jest z grami z serii Mario, zarówno tymi „pudełkowymi” jak i cyfrowymi w eShopie. Dlatego też, 33-procentowa obniżka robi przynajmniej takie wrażenie jak nawet dwukrotnie wyższa w przypadku innych gier.

Super Mario Bros. U Deluxe
Super Mario Bros. U Deluxe / fot. Deku Deals

W promocji znalazły się trzy gry – Mario Tennis Aces, Super Mario Party i New Super Mario Bros. U Deluxe. Każda z nich kosztuje teraz 166,50 złotych. W porównaniu do sugerowanej ceny detalicznej, czyli prawie 250 złotych jest to obniżka o około 33%. Gry w obniżonej cenie będzie można kupić do 1 listopada.

To idealna okazja dla osób, które chcą mieć grę „tu i teraz”, bo mogą ją kupić, od razu pobrać na konsolę i grać. Jeżeli jeszcze ktoś chce bardziej przyoszczędzić, to można zmienić region na Rosję. Tam wspomniane tytuły są do zgarnięcia za około 150 złotych.

Gry na Nintendo Switch w eShop. Jak kupować je najtaniej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj